Ozan Doğulu 130 Bpm Moderato 2014 Albümü

Ozan Doğulu 130 Bpm Moderato 2014 AlbümüBir çok kişinin emeği ile yapılan beste ve sözler tek bir bütün olarak, albümleşerek ortaya çıkar. Müzikler insanların ruhuna dokunması için yazılır , tasarlanır ve söylenir. Onlarca hatta yüzlerce kişinin emek sarf ettiği bu müzikler birleşir tek bir parça olurlar müzik dinlemek ruha iyi gelir.

Tek parça olarak bir bütünü dinlemek albüm dinlemek  daha da mutluluk verecektir. Yüzlerce şarkıcı , popçu , rapçi müziği ruhuyla hisseder ve söylemeye başlar ve sanki uçacakmış gibi söyler, onlarca müziği birleştirir ve tek bütün haline getirir. Albüm dinle ve bunu ruhunda hisset, çünkü bu büyük müzik arşivi ile tüm şarkılar ruhunuzu besleyecek.

Müziği dinlerken ruhunuz titrer, vücudunuza yansır hatta dokunur. Ozan Doğulu 130 Bpm Moderato 2014 Albümü albüm , müziği müzik yapanda budur. Unutulmaz bir çok rahmetli sanatçımızın albümleri vardır  onları dinlerken hissederiz ve ruhumuzda yaşamaya devam ederler. Sanatçıyı sanatçı yapan müziktir , albümdür  bundan da ötesi müziği dinleyen , albümü dinleyen kitledir. Ne var ki sanatçılar gün geçtikçe çoğalırlar her ay onlarca albüm çıkar müzik tutkunları o albümleri indirir , dinlerler , satın alırlar ve asla pişman değillerdir.

En mutsuz halimizde açarız müzik parçalarını beynimizi boşaltır dinlemeye başlarız. Bazen kendimiz söyleriz bazen sanatçıya veririz mikrofonu bir bakmışsınız ki ruhunuz müzikle kaplı ve alıp götürmüş sizi. Rengarenk olur vücudunuz saflaşır bir an, tüm kötülükleri bir yere atar müziği baş köşeye oturtursunuz.

Neşeyle devam ederken bir şeyler keser ortada kalkarsınız müziği bırakmış üzgünsünüzdür, bu sefer alırsınız sözleri başlarsınız söylemeye, aklınızdan çıkmaz artık o kadar söylemişsinizdir ki sürekli beyninizde döner o parçalar. Söylemekten bir türlü vazgeçemeden aklınızın içerisinde çalmaya devam eder. Tasasız dertsiz bir gün sonunda atarsınız kendini mutlu ve huzurlu yatağınıza.

Bir Cevap Yazın