İlahilerr.net ile sınırsız ilahi dinleyin !

ilahilerr.net

Merhaba arkadaşlar, bu yazımda ilahi dinlemeyi sevenler için özenle hazırlanmış olan ilahilerr.net ‘i sizlere tanıtacağım.

Günümüzde birçok internet sitesi ilahi paylaşımında bulunmata fakat bunu düzensiz bir işleyişle yapmaktadır. Sizlere önerdiğim sitede ise işleyiş tamamen kullanıcıların memnuniyetine dayalıdır.

Bu sitede ilahiler özenle eklenmiştir ve kullanıclar yorulmasın, kolay bir şekilde dinleyeceği ilahiyi bulabilsin diye hem alfabetik arama özelliği hemde ilahi sanatçısı için açılmış ayrı ayrı kategoriler ile hizmet vermektedir. İlahi sanatçısının kategorisine girdiğinizde o sanatçının ilahilerini kolay ve hızlı bir şekilde dinleyebileceksiniz. Sizlere örnekler ile açıklayalım ;

Misal Ahmet Şafak İlahileri Dinlemek istiyorsunuz. Hemen ilahi sanatçısının kategorisine girdiğinizde aşağıdaki fotoğrafta görebileceğiniz üzere ilahi sanatçısının tüm eserleri sizlerle paylaşılmaktadır.

ahmet şafak ilahileri dinle

Hemen dinlemek istediğiniz ilahinin sağ tarafındaki ” Dinle ” yazısına tıkladığınızda eseri hızlı bir şekilde dinleyebileceksiniz. Bu özellik sayesinde kullanıcılar reklamcı ve kullanıcılarını yoran sitelerden kurtulacak, hızlı ve temiz hizmet alacaktır. Bizimde sizlere tavsiye etmemizdeki amacımız tamamiyle budur.

Bir Cevap Yazın