Albümler ve Şarkı Sözleri

En yeni ve popüler albümleri dinlemek ve şarkı sözlerinide okuyarak şarkılara eşlik etmek istermisiniz.

müzik

Merhaba arkadaşlar, bugün sizlere 3 örnek ile fullalbumdinle.net internet sitesini tanıtacağım. Vereceğim 3 örnek ile sitenin ne kadar düzenli ve güzel bir site olduğunu göreceksiniz.

1.) Yalın Yeniden Sözleri

Bu sayfa Yalın ‘ın yepyeni eseri Yeniden ‘in şarkı sözleri için açılmış, ama şarkı sözlerini okumak isteyenler yanında müziğide dinlemek isterler diye en alta birde mp3 eklenmiş durumda. Hem şarkı sözlerini okuyup hemde dinleyebileceksiniz.

albumdinle2.) Sıla Yeni Ay Albümü

Bu sayfada ise çok özel birşey yapılmış Sıla ‘nın yeni çıkarttığı ” Yeni Ay ” albümünün tüm eserleri bir araya toplanmış ve ziyaretçiler ile paylaşılıyor.

Siteye giren ziyaretçi istediği eserden başlayıp sınırsız müziğin tadını çıkartıyor.

Albüm internet hızı yavaş olanlar düşünülerek albümün eserlerini video olarak değilde mp3 player ile mp3 formatında yayınlanmaktadır.

3.) 2014 Slow Şarkılar

Slow moduna girenler için yapılmış şahane bir müzik listesi ve playerin bulunduğu sayfa. Eğer anlık olarak slow moduna girdiyseniz playerin ilk şarkısına play deyin ve gidin başka yerlerde takılın. Şarkılardan biri biter diğeri gelir ve reklamsız zahmetsiz olarak doyasıya müzik dinleyebilirsiniz.

Hepsi bu kadar da değil pop müzik moduna girenler için pop albümleride birleştirilmiş olarak sitede bulabilirsiniz buda bir örnektir bu site ziyaretçilerine sınırsız müzik sunar karşılık olarak sizde beğendiğiniz eserlere yorum yapabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın