Ev Dekorasyonunu Bloğundan Takip Edin !

Hepimiz yaşadığımız evin dekorasyonunu 1 defa yaptırıp temiz yaptırmak isteriz. Bu sebebten ötürü dekorasyona başlamadan önce tüm  ayrıntıları ile araştırmak ve bilgi toplamak isteriz. Sizde bunlardan birisi iseniz bu sayfa tam size göre.

Ev Dekorasyon

Sizlere bugün keşfettiğim siteyi önereceğim. Bu siteyi inceledikten sonra ev dekorasyonu ile ilgili aklınızda hiçbir soru işareti kalmayacak.

Bu işe gönül vermiş ve alanında uzman kişilerin oluşturmuş olduğu ev dekorasyon bloğunun adı www.yapidekoratif.com ‘dur. Siteyi sizler için biraz inceledim ve bu incelemelerimin sonucunda siteden nasıl faydalanacağınız ve ne tür bilgiler toplayabileceğiniz hakkında bilgiler vermek isterim.

1.) Sitenin Amacı ;

Site ilk olarak evini dekore edecek kişilere bilgi sağlamak amacıyla kurulmuştur. Kendi faaliyetleri yanı sıra arayabileceğiniz bilgilere de yer vermektedirler. Bu bilgi paylaşımını reklamsız ve sade bir dil ile yapmaları ben dahil birçok kişinin dikkatini çekmiştir. Diğer siteler gibi reklam amaçlı değildir.

2.) Sitenin bilgi sağladığı konular ;

Site içerisindeki bilgileri kategorize ederek siteye giren kişilerin ne aradıysa sadece o konu hakkındaki makalelerini ve incelemelerini sağlamaktadır. Bunlar neler bunlardan biraz bahsedelim ;

 • Bahçe : Bahçesini dekore ettirmek isteyenlerin bilgi sahibi olabilecekleri kategoridir.
 • Banyo : Banyosunu dekore ettirmek isteyenlerin bilgi sahibi olabilecekleri kategoridir.
 • Bebek-Çocuk Odası : Bu kategoride çocuğunuzun veya bebeğinizin odasını dekore ettirmek istiyorsanız gerekli bilgilere ulaşabilirsiniz.
 • Dekorasyon : Genel dekorasyon konuları üzerine yoğunlaşılmış kategoridir.
 • Duvar Dekorasyonu : Evinizin, işyerinizin sadece duvarını dekore ettirmek isterseniz bu kategori faydalı olacaktır.
 • Ev Dekorasyonu : Evinizi baştan aşağı dekore ettirmek isterseniz bu kategori size tüm bilgileri sunacaktır.
 • Isıtma-Soğutma : Isıtma veya soğutma sistemi kurdurmak istiyorsanız gerekli bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.
 • Mobilya : Evinizi veye işyerinizi dekore ettirmek isterseniz mobilya modelleri ve fiyatları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.
 • Mutfak : Mutfak bir evin olmazsa olmazıdır. Burayı dekore ettirmek istiyorsanız bu kategori yardımcı olacaktır.
 • Ofis Dekorasyonu : Ofisinize modern bir dekorasyon yaptırmak isterseniz gerekli olan tüm bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.
 • Salon : Salon evin can alıcı noktasıdır. Buranın görünümü çok önemli. Sadece salonunuzu dekore ettirmek istiyorsanız gerekli tüm bilgiler bu kategoride.
 • Yapı : Yapı dekorasyon ile ilgili tüm bilgiler.
 • Yatak Odası : Yatak odanıza özel bir dekorasyon yaptırmak isterseniz bu kategori yardımcı olacaktır.

Yukarıdaki kategoriler başta olmak üzere tüm dekorasyon işlemlerini adım adım site işlemekte ve kullanıcılarına tanıtmaktadır.

3.) Foto Galeriler ile Detaylı Anlatımlar ;

Sizler için şuanda bir konuya girdim ve incelemeler yapıyorum. Gördüğmü kadarı ile site foto galeriler yöntemi ile kullanıcıların görmek isteyecekleri tüm bakış açılarını bir araya getirmiş durumdalar.

Ev Dekorasyonu

Hemen yukarıdaki ekran görüntüsü sitenin tanıtımını yaptığı ” Kelebek Salon Takımları ” ‘nın sonunda yer alan galeridir. Satın alındıktan sonra pişman olunmaması için ürün hakkındaki tüm detaylı bilgileri verdikten sonra birde ürünün görünümünü her bakış açısından sunmaktadır.

Böylelikle alacak olan kişi ürün hakkındaki tüm bilgilere ulaşıp aldıktan sonra pişman olmamaktadır. Tamamiyle biz tüketicilerin faydasınadır. Ayrıca üreticiler de siteye girip modelleri inceleyip üretimlerine yön verebilirler. Tüm ev dekorasyon işlmeleriniz için sizde www.yapidekoratif.com sitesini ziyaret ederek geniş kapsamlı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Comments

Bir Cevap Yazın