Dört Mevsim Sizi Saran Yorganlar ve Nevresimler

Ev tekstili konusunda da sağlık ve kaliteye ayrı bir önem verilmektedir. Dört mevsim gönül rahatlığı ile kullanabileceğiniz Dacron Climarelle yorganı sizler için üretmiştir. Climarelle yorgan içinde bulunan mikro-kapsüller, soğuk havalarda vücut sıcaklığını korudu gibi sıcak havalarda da serin tutarak terlemeyi önlemektedir.

Böylece rahat ve ideal bir uyku sağlamaktadır. Yorgan çeşitleri arasında yer alan Dacron Climarelle mikro kapsüllerin özelliği sıcaklık yükseldiği zaman sıvı hale dönüşerek oluşan sıcaklığı hapsetmekte, gerektiği zaman bu ısıyı vücuda yaymaktadır. Soğuk havada ise katı hale gelerek ısıyı eşit şekilde yayarak vücut sıcaklığını korumaktadır.

Dört Mevsim Sizi Saran Yorganlar ve Nevresimler

Tek kişilik yorgan ebatları 155×215, çift kişilik ebatlar ise 195×215 olarak üretilmiştir. Temizliği kolay olup çamaşır makinelerinde kolayca yıkanmaktadır. Üzerinizde varlığını hissedemeyecek kadar hafif olan Dacron yorgan kaliteli bir uyku sağlamaktadır. Sağlığınız için yatak, yorgan ve yastık seçimleriniz ne kadar kaliteli olursa o kadar sağlıklı uyku uyursunuz. Kaliteli uyku sabahları daha dinamik ve sağlıklı uyanmanızı sağladığı için gün boyu daha zinde olacaksınız.

Yorgan fiyatları ebatları ve özelliklerine değişim göstermektedir. Tek kişilik ve çift kişilik yorganlar uygun fiyatlarla sizlere sunulmaktadır. Üretimde kullanılan kaliteli ve kimyasal içermeyen malzemeler kullanılması sağlığınıza önem verildiğini göstermektedir. Bayanların ev tekstiline ne kadar önem verdiğinin bilincinde olan Yataş firmamız kalitesinden ve uygun fiyatlarından ödün vermemektedir. Bu nedenle mobilya sektöründe olduğu gibi ev tekstili konusunda da ilk tercih edilen firmalar arasında yer almaktadır.

Dört Mevsim Sizi Saran Yorganlar ve NevresimlerYatakların tamamlayan unsurlarından bir diğeri olan Nevresim takımları da şıklık ve tasarım konusunda ekstra güzellik katan unsurlardır. Nevresim kalitesini korumak içinse yıkama işlemlerinde dikkat edilecek hususlarda mevcuttur. Bu nedenle nevresimlerinizi yıkarken 40 derecelik bir ısı yeterli olabilmektedir. Fakat daha önceden yıkayarak 60-70 derece gibi sıcaklıklara karşı korumalı olduğunu gördüğümüz nevresimleri de gene yüksek sıcaklıklarda yıkayabiliriz.

yastiklarYastık örtülerinin yıkanması da dahil nevresimlerin yıkamasında özellikle sıvı deterjanlar tercih edilmelidir. Renk salmaması adına renkliler ve beyazları ayrı yıkamamız gerektiğini de unutmamamız gerekmektedir.

Comments

Bir Cevap Yazın