Yeni Sony Action Cam HDR-AS100V İnceleme

Dünya teknolojisine yön veren dev isimlerden birisi olan Sony, yine sınırları zorlayacak bir ürünle karşımıza çıkıyor.

Sony Action Cam HDR-AS100V

Geçtiğimiz günlerde Amerika Birleşik Devletleri’nde düzenlenen dünyanın en büyük tüketici elektroniği fuarı olan CES 2014’te yeni giyilebilir video kamera Action Cam HDR-AS100V tanıtıldı.

En adrenalin dolu yerlerde dahi rahatlıkla kullanılabilen bu ürün sayesinde her türlü alanlarda çekimlerinizi rahatlıkla yapabileceksiniz. Bugüne kadarki en kaliteli ve net görüntü alma imkanı sunan cihaz 170 derecelik geniş lense sahip.Bunun yanı sıra 13,5 MP Exmor R Cmos sensörü ve BIONZ X görüntü işlemcisi bulunmaktadır. Bu özellikleri sayesinde görüntülerin daha canlı ve net olmasını sağlayabilirsiniz. XAVC S video formatında full HD görüntüleri yakalayarak 50 Mbps’e kadar yüksek hızda kayıt altına alabilmektedir.

Diğer kameralarla yakalanamayan hızlı sahne geçişleri ve titreşimli sahneleri çok daha net yakalayabileceksiniz. İnanılması güç olan bu durumu bizzat denemeden inanmamanız son derece doğal olmaktadır. Bu teknoloji harikası cihazın bir diğer önemli yanı uzaktan kumanda ile kontrol edilebilir olmasıdır.

Giyilebilir kol saati şeklinde RM-LVR1 Canlı İzleme Uzaktan Kumandası ile uzaktan kontrol edilebilen Action Cam AS100V’ yi tek tuşla kontrol edebiliyorsunuz.

Tek tuş ile kayıt başlatıp sonlandırabilir, çekimleri izleyebilir ve ayarlamalar yapabilirsiniz. Dokunmatik ekranını ve tuşlarını kalın eldivenlerde bile rahatlıkla kullanabileceğiniz şekilde bir tasarıma sahip. Sony teknoloji harikası giyilebilir Full HD video kamerasını ekstrem sporcular için tasarlamış.

Sony Action Cam HDR-AS100V İnceleme

Bu sayede yolda, dağda, karda ve hatta suda gönül rahatlığıyla kullanılabilir. Adrenalin dolu maceralarınızı bu harika kamera sayesinde anlık kayıt altına alabilirsiniz. Şık ve beyaz dış tasarımı ne sudan ne de güneş ışınlarından etkilenmeden aynı parlaklığını muhafaza etmektedir.

Kayakçıların hızla tepelerden kayarken ve bisikletçilerin çukurlardan geçerkenki anlarını piyasadaki kameralardan tam 2,5 kat daha iyi yakalayarak çekebilme gücüne sahiptir. Çekimlerin ardında PlayMemories Home yazılımı ile birlikte videolarınızı düzenleyebilirsiniz.

Kullanımı son derece kolay ve eğlenceli olan bu yazılım sayesinde zevkle işlem yapabileceksiniz. Dilerseniz maceranızın geçtiği yolların haritasını çıkarabilir ve dört farklı videoyu birleştirebilirsiniz.

Şimdi sizlere Sony Action Cam HDR-AS100V kullanımı ve ürün ile neler yapabileceğiniz hakkında bilgi veren bir video ekleyelim ;

Daha fazlası için sürekli güncellediğimiz Teknoloji kategorimizi takip edebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın