Türkiye İş Bankası Kalite Düşüşü !

İlk hesap açtığım banka olan Türkiye İş Bankası‘nın hesabımı açtığım günden yana nasıl kalite düşüşü yaşadığını dile getireceğim.

Hemen konuya gireyim. Webmaster arkadaşlar bilir. Geçtiğimiz Cuma günü 25.01.2012 Google Adsense ‘nin ödeme günüydü.

Google Adsense ödemesini yaptı fakat Türkiye İş Bankası paraları düşürmedi. Hazır Cuma gününe denk geldiğinde parayı işletmek istedi sanırım.

Pazartesi günü yani 28.01.2012 tarihinde aynı bankanın aynı şubesinde hesabı olan arkadaşım Google Adsense ödemesini hesabına aldı.

Durum hakkında bilgi almak için şubeyi aradım 4. arayışımda anca ulaşabildim. Saçmalık diz boyu bilgi veremem şubeye gelmelisiniz dedi.

Hesabımın olduğu şube Adana içerisinde ben ise Organize Sanayi Bölgesindeyim. Durumu bildirmeme rağmen hiçbir işlem yapamayacağını dile getirdi.

Oysaki diğer bankalardan herhangi birine telefonla işlem yaptırabiliyorum. Sadece istediğim eğer para havuzdaysa hesabıma düşürmesini rica etmiştim oysaki.

Bu işlemi ben sadece şahsım adına değil çalıştığım firmanın adınada her bankada yapabilmekteyim. EFT geldiğinde eğer hesaba düşmemişse banka aranır eğer para havuzdaysa hesaba aktartılır.

Eminim bu yazımı Türkiye İş Bankası yetkililerinden birisi görecektir. Gerekennin yapılmasını istiyorum.

Comments
  1. Osman Yeter |
  2. Statweestics |
  3. İsmail |

Bir Cevap Yazın