TEB Bireysel Pratik Kredi Başvurusu

TEB - Türk Ekonomi Bankası

TEB (Türk Ekonomi Bankası) bireysel pratik kredi başvurusu yapmak internet üzerinden çok kolay !

Türk Ekonomi Bankası internet sitesi üzerinden bireysel kredi başvurularını online olarak yapabilme imkanı sunmaktadır.

Yapmanız gerekenler öncelikle : http://www.teb.com.tr/bireysel/pratik-kredi.aspx bağlantısına tıklayıp TEB internet sitesinden ekstradan bilgi sahibi olabilirsiniz. Daha sonrasında ise internet sitesindeki ” Hemen Başvurun ” butonuna tıklayınız veya https://basvuru.teb.com.tr/basvuru/ExpressKredi.do?Firma=TEB&Banner=EkspresKredi bağlantısına tıklayınız.

teb pratik ihtiyac kredisi

Hemen yukarıda fotoğrafı bulunan sayfa açılacaktır bu sayfada T.C. Kimlik numaranızı, Cep Telefonu Numaranızı, E-Posta adresinizi yazıp ” Devam ” butonuna tıklayınız.

teb pratik ihtiyac kredisi başvurusu

Hemen arkasından yukarıda fotoğrafı bulunan ekranla karşılacaksınız. Eğer bilgilerinizi doğru girmiş iseniz benim ” www.yusufkisa.com ” yazdığım alana güvenlik kodu ” ET59Y ” yazan yerdeki rakamları gireceksiniz. Sizde başka bir güvenlik kodu çıkacaktır.

TEB’e göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz.

TEB Pratik İhtiyaç Kredisi başvurunuz alınmıştır. Başvurunuzun sonucu vermiş olduğunuz cep telefonu numarasına SMS ile gönderilecektir.

Başvuru referans numarası: 660—-

Bankamıza yapmış olduğunuz kredi başvurunuzu bu referans numarası ile takip edebilirsiniz.

Bir yazı ekrana gelecektir ve cep telefonunuza bir mesaj alacaksınız. Örnek olaran bana gelen mesaj ;

teb bireysel pratik kredi başvurusu msj

Bankadan yukarıdaki gibi bir mesaj alacaksınız. Burda şöyle bir durum var başvuru miktarınızı girebileceğiniz bir alan sunmamaktadır. Kredi miktarı ve vade oranlarını şubeden belirleyebilirsiniz.

TEB – Türk Ekonomi Bankası ‘nın çeşitli kredi seçenekleri vardır. Bunları internet sitelerinde bulabilirsiniz. Kısa süre içerisinde diğer başvurularıda tanıtacağım.

Yanlız şöyle bir madde var ve oparatörünüzden her gelen sms için ücret kesilmektedir. Eğer kontür sıkıntınız var ise internetten başvuru yapmayınız.

Buyrun Madde ;

  •  SMS 4466 servisi Turkcell, Avea ve Vodafone abonelerine sunulmaktadır. Tüm operatörler için aynı numara (4466) kullanılmaktadır.
  • Başvuru esnasında gönderilen ve alınan her SMS, müşteri tarafından karşılanmak üzere, ilgili operatör tarifeleri üzerinden ücretlendirilir.
  • Gönderilen kısa mesajlar Avea için KDV ve ÖİV dahil 1 TL, Turkcell için KDV ve ÖİV dahil 1,3 TL, Vodafone için KDV ve ÖİV dahil 0,8 TL olarak ücretlendirilir. Operatörlerin birim fiyatlarında değişiklik hakkı saklıdır.

Eğer oparatörünüz Ave ise 1 TL, Turkcell ise 1,3 TL, Vodafone ise 0,8 TL telefonunuzdan kesinti yapılmaktadır.

Görüş öneri ve sorularınızı bize bildirebilirsiniz.

Comments
  1. Güncel blog |
  2. LiderSahinn |
  3. Doruk Tekin |
  4. İdealimaj İletisimPR |
  5. tebkobi |
  6. Emlak Kulisi |

Bir Cevap Yazın