Taksimde GeziParkı için yürüyenler !

Siyaset

Merhaba değerli arkadaşlar, uzun süredir iş yoğunluğundan dolayı makale yazamıyordum fakat bu duruma sessiz kalamazdım ve yazıyorum.

Taksimde birçok insan geziparkı için ağaçlar için yürüdüğünü zannediyorlar fakat bu tamamen yanlış bir düşünce çünkü beyinleri yıkanmış ve gerçekleri göremiyorlar.

Eğer kör olmasalar biraz dünya basınına bakıp ne yaptıklarını görebilirler. Dünya basınında atılan manşetlerden örnek verelim : ” Türk Baharı ! ” bu ne demek oluyor ?

Orada yürüyen kişilerin hiçbirşeyden haberi yok, gözleri boyanmış kişiler dış güçlerin ve muhalefet olacakların emellerine yürüyorlar. Bahaneleri ağaçlar, çevre gibi görünsede değil.

ağaçları böyle korudular

Korudukları ağaçlar bunlar peki ya hükümetimizin diktiği ağaçları hangi parti dikmiş şimdiye kadar. Dikilen fidanlara yapılan ağaçlandırmalara kimse bakmıyor. Sadece uşaklık ediyorlar, ülkeyi ülkenin polisini kötülüyorlar hemde dünya basınında kötülüyorlar.

geziparkı

Amaçları kaos oluşturmak, polisi kötülemek. Peki sizin başınıza bişey geldiğinde kimi arayıp yardım isteyeceksiniz. Tabikide polisleri.

Polisler yabancı insanlar değil bu memleketin insanları içimizden insanlar bizim için uğraşan insanlar. Huzuru ve güven ortamını sağlamaya çalışan insanlar.

Tabikide size biber gazı sıkacaklar bu görevleri yapmak zorundalar. Onlarında sinirleri var siz onları kışkırtıp sinirlerini bozarsanız tabikide biraz orantısız güç kullanacaklardır. İzin vereceklerinimi sandınız.

Şöyle bir ayık kafayla ne yapmaya çalıştığınızı biraz düşünseniz yaptığınız şeyden kendiniz bile utanacaksınız.

Comments
  1. rıdvan |
  2. Tayfun Akhoroz |
  3. Tayyip Erdoğan Haber |
  4. Odatv |

Bir Cevap Yazın