Sizde İnternetten Para Kazanmaya Başlayın

sizde internetten para kazanmaya başlayın

Sevgili ev hanımları! Bu yazımız sizin ilginizi çekebilir. Evde otururken sıkılıyor musunuz? Evde oturduğum yerden internetten para kazansam diye mi düşünüyorsunuz? Eskiden evde otururken ek iş olarak örgü örüp bunların satışını yapabilir ya da genç kızlar için boncuklardan bileklik hazırlayıp bunları satabilirdiniz. Fakat teknoloji çağı artık bunların hepsini internete döktü. Bileklik almak isteyen kız internet sitesin beğendiği indirimli bir bilekliği çok ucuz fiyatlara satın alabilir, ya da örgü kazakların fiyatları özellikle yaz aylarına girerken çok fazla uygun oluyor. Artık herkes internet üzerinden çok daha uygun fiyatlara alışveriş yaparak daha kazançlı çıkıyor. Böyle bir durumda size yapılacak pek iş kalmıyor, kazanç sağlayabileceğiniz ek gelirler kalmıyor.

İnternetin artık herkesin aktif olarak kullandığını düşünürsek anneler de internet üzerinden çocuklarının facebooklarına girme isteğiyle iyice interneti öğrenmiş sayılır. Öğrenilen internette daha fazla araştırma yapma imkânı doğar. Böyle bir durumda sizlerde çocuklarınızın facebook’unu karıştırırken geçirdiğiniz zamanınızı para kazanarak geçirebilirsiniz. Bazen yazılar yazarak bazen mailler okuyarak hatta bazen anketler doldurarak bile kolay paralar kazanabilirsiniz.

Yazı yazma işlemi genelde blog açarak ya da blog sahiplerine yazılar yazarak gerçekleşmektedir. Bir blog açtığınızda eğer bloğunuz ilgi çeker ve okunursa bunu fark eden reklam firmaları sizin sitenizde reklam yapma isteğiyle gelirler. Böylece sitenizde reklam yayınlayarak para kazanabilirsiniz. Ya da bu kadar kapsamlı işle uğraşamam diyorsanız sadece yazı yazıp o yazıları satarak da para kazanabilirsiniz.

Anket doldurarak para kazanma işi de basit işlerden biri. Eskisi gibi sokak ortasında yapılan anket işleri artık internet üzerinden yapılmakta. Sizler anket isteyen yabancı firmalar ile iletişime geçerek onların yolladığı anketleri cevaplayarak her anket üzerinden para kazanabilirsiniz. Anket doldurma işi belki başta çok para kazandırma sa ilerleyen zamanlarda daha çok firma ile anlaşırsanız daha fazla kazançlar sağlayabilirsiniz.

En son para kazanma metodundan biri mail okuma. Şirketler en ucuz reklamı maillere reklam yollayarak yapıyorlar. İstedikleri tek şey bu maillerin okunmasıdır. Sizler yine şirketler ile anlaşarak mailinize reklam gelmesini isteyecek ve her gün bu mailleri okuyarak kazanç elde edebileceksiniz.

Comments

Bir Cevap Yazın