Teknoloji Archive

Nokia Lumia 625 Turkcell Taksitli Nasıl Alınır ?

Merhaba arkadaşlar, daha önceki yazımızda Turkcell 24 Ay Taksitli Akıllı Cep Telefonları Kampanyası isimli bir makale paylaşmıştık. Paylaştığımız makalede Turkcell ‘den 24 ay taksitli hangi akıllı cep telefonlarını alabileceğinizi yazmıştık ve arkasından HTC Desire

General Mobile Discovery Otomatik Gelen Arama Engelleme

Merhaba arkadaşlar, geçtiğimiz günlerde ” General Mobile Discovery 16 GB [İncelemem] ” isimli bir makale yayınlamıştım. Makalemde telefonun kullanıcılarından birisi olduğumu ve memnun kaldığımı belirtmiştim. Teknoloji ve android kategorimde telefon ile alakalı birçok konu

General Mobile Discovery Ekran Görüntüsü Alınamadı Hatası Çözümü

Merhaba arkadaşlar, bugün General Mobile Discovery 16 GB İncelemem konumda belirttiğim üzere bir anda popüler olan cep telefonunu bende kullanmaya karar verdim. Telefonu kullanırken ekran görüntüsü alma konusunda bir problem vardı. Ekran görüntüsü almak

General Mobile Discovery 16 GB [İncelemem]

General Mobile ‘nin piyasaya çıkışı ve inanılmaz yükselişinin ardından bende dayanamayıp samsung ‘u satıp aldım. Önceleri general mobile ‘yi çin malı televizyonlu dokunmatik telefonlar olarak biliyordum. Fakat bu önyargım telefonu kullanmaya başlayınca değişiverdi. General

IBM ‘in süper bilgisayarı Watson 2014 ‘te yazılımcıların kullanımına açılıyor

IBM ‘in yaklaşık 3 yıl önce duyurduğu gelişmiş zekâya sahip süper bilgisayarı Watson, ismini IBM ‘in önde gelen geliştiricilerinden biri olan Thomas J.Watson ‘dan almaktadır. Watson bilgisayarını bu kadar süper yapan şey ise  öğrenme