Teknoloji Archive

Project Tango Nedir ?

Google akıllı telefon pazarına yepyeni bir soluk getirebilir. Project Tango adı verilen Google projesi sayesinde çevredeki nesnelerin üç boyutlu haritalarını çıkarmak mümkün olacak. Bu sayede telefonunuzla görsel ölçümlemeler yapabileceğiz. Project Tango (Tango Projesi) 5

Akıllı Telefonlar için Sinema Uygulaması 35 MM

Akıllı telefonlarda sinemayla alakalı gelişmiş fonksiyonlara sahip bir uygulama var: 35 MM 35 MM komple bir sinema uygulaması. Vizyondaki filmler ve yakında vizyona girecek filmlerle ilgili tüm detayları tek bir potada eritmeyi başarmış. Vizyondaki

Windows Phone için Kaspersky Güvenli Tarayıcı Uygulaması

Çağımızın en güvenilir anti-virüs programı olan kaspersky, Windows Phone için Kaspersky Güvenli Tarayıcı Uygulaması ‘nı devreye koydu ! Eğer windows phone altyapısına sahip bir cep telefonu veya tablet kullanıyorsanız aynı zamanda internette çok sık

iOS 7.1 Güncellemesi ile Müthiş Hızlanma

iPhone kullananlar için müjde. iOs 7.1 güncellemesi geldi ! Güncellemeden hemen şimdi http://www.r10.net/apple-ipad-ve-iphone/1224290-iphone-guncellemesi.html konusundan haberdar oldum ve güncelleme yapan arkadaşların yorumlarına güvenerek bende telefonumu güncellemeye başladım. Kısaca özetlemek gerekirse ios 7.1 ile benim iphone

Sony Xperia Z1 Siyah Akıllı Telefon

Sony Xperia Z1 telefon modeli için hayallerimi süsleyen bir telefondu diyebilirim. Ürünü satın aldığımda da gerçekten bu sıfatı hak ettiğine de bir kez daha inanmış oldum. Büyüleyici su geçirmez özelliğini test etmeden önce aklımda