Teknoloji Archive

En Dayanıklı Telefon Bataryaları Hangileridir?

Android telefonlar herkesin yaşamının bir parçası olmuştur. Telefon android sistemle insanlar için iki katı değer kazanmıştır. Bilgisayar ile yapmış olduğumuz tüm işlemler artık telefonlar üzerinden de yapılır hale geldi. Bu durum android telefon kullanıcılarını

Mobil intеrnеt kullanımı

2009 yılında Avrupa’da mobil cihazlarıyla intеrnеtе bağlananların oranı, TNS Infratеst’in yaptığı araştırmaya görе %31, Univеrsal McCann’in araştırmasına görе isе %33 sеviyеlеrindе oldu. ComScorе’un 2009’da yaptırdığı bir başka araştırmada WAP tеknolojisinе sahip cеp tеlеfonlarıyla karşılaştırıldığında,

Samsung Glaxy S4 Video İncelemeler

Samsung ‘un piyasayı sallayan yeni bombası Glaxy S4 ! Bir anda internet alemini esir alan Samsung Glaxy s4 satış konuları, tanıtımları, incelemeleri ve buna teknoloji sitelerinin yanı sıra haber sitelerininde katılması üzere konuya birde

HTC Desire [Kullanıcı Yorumu ve İncelemem]

Android cep telefonu kullanıcısı olduğumdan ve teknolojiye ilgim olduğundan sürekli telefon değiştiren birisiyim. Fakat bu sefer telefon değiştirmeyi bırakacağımı umuyorum çünkü elimde çok güzel bir cihaz var adı HTC Desire. HTC ‘nin çok kaliteli

iPhone Fiyaskosu

Merhaba arkadaşlar, bu sayfadaki yazacağım kişisel bilgiler ve kullanıcı yorumu eğer iPhone kullanmak istiyorsanız işinize yarayabilir. Evet gelelim mevzuya, geçenlerde Sony Ericsson Xperia X10 ‘umu telefoncuya sattım ve iPhone 3g 16 Gb aldım. Dedimki