Takipçi Satın Al Medya Fenomeni Ol !

twitter

Bilgisayarların gelişmesi, iletişimin hızlanması, cep telefonlarının akıllanması ve her birinin birer bilgisayara dönüşmesi, dijital ortamda insanların daha çok vakit geçirmesi, sosyalleşme ihtiyaçlarını gerçek ortam yerine, sanal ortamda geçirmeye başlamaları ve twitter, instagram gibi sosyal medyanın insanların internette geçirdikleri sürenin büyük bir kısmını işgal etmeleri, internet kullanıcılarını yeni arayışlara itmiştir.

İnternet kullanıcıları, gerçek hayatta edinemedikleri arkadaşları internet ortamında edinmeye, daha da olmazsa takipçi satın alarak olayı çözmeye başladılar.

Nedir takipçi satın almak. Bu işin neresindeyiz. İnsanlar zamanlarının büyük kısmını internette geçirdiklerinden dolayı, twitter, instagram gibi sosyal medyada takipçileri ne kadar çoksa, o kadar statü sahibi oluyorlar.

İşte tam da bu nedenle artık insanlar sosyal çevreleri ile edinemedikleri takipçilerini, takipçi satın alarak çözmeye başladılar. Artık internette takipçi satın almak o kadar kolaylaştı ve ucuzladı ki artık istediğimiz sayıda ve istediğimiz sürede takip edilebiliyoruz.

Peki, takipçi satın almak bize ne kazandırır. İşte burası çok önemli, takipçi satın alarak internet ortamında, özellikle twitter, instagram gibi insanların sürekli girdikleri sosyal medyada dikkat çekiyorsunuz, yeni arkadaş edinmeniz ve bu arkadaşlıkları gerçeğe taşımak çok daha kolay hale geliyor. Ayrıca çok takip ediliyor olmak ayrı bir popülarite kazandırıyor. Yapmış olduğunuz paylaşımlarınız, takipçi satın alarak, çok daha anlamlı hale geliyor.

Sosyal Medya

Genelde insanlar, takipçi sayılarının az olmasından şikâyet ederler. İşte tam da bu noktada takipçi satın almak devreye giriyor. Satın aldığınız takipçileriniz sizi, sizin belirdiğiniz sürede, takip ediyorlar. Bu da sizin ki takipçi sayısına önem veriyorsanız, bazı takipçi ölçümü yapıp puan veren sitelerde de yukarılara çıkmanıza yarıyor. Bir de takipçi satın alarak, sosyal medyadaki güvenirliğinizi katlayabiliyorsunuz. Bu arada dikkat etmeniz gereken en önemli hususlardan birisi ara sarıda olsa takipçilerinizden bazıları iletişime geçmeniz. Çünkü Klout gibi sosyal medya skoru ölçen servisler, topluluğunuzla ne kadar etkileşime geçtiğinize göre puanlama yapıyor. Buna göre de size pek güzel fırsatlar sunuyor.  Şayet takipçilerinizle yapmış olduğunuz iletişim yeteri kadar çok ise alacağınız puan da bir o kadar yüksek oluyor.

Şimdi twitter ve instagramda takip edilmenin en güzel yanlarından birisi de, sosyal medya ortamında popüler bir kişilik haline gelmeniz ve kendinizi ifade ettiğinizde bunun birçok kişi tarafından takip edilmesi ve sizin fikirlerinizin birçok kişi tarafından sosyal medyaya yayılmasıdır. E tabi bir de buna yazmış olduğunuz fikir ve görüşlerinizin diğer insanlar tarafından dikkate değer bulunup retweet edilmesi ve bunu internette görüp gururlanmak da cabası. Takipçi satın almak sizi twitter veya instagramda üst sıralara taşıyabilir.

facebook

Twitter veya instagramda hesap açtığınızda site size hemen takip etmeniz birtakım kişiler öneriyor. Dikkat edilirse bu takip edilmesi önerilen kişiler, takipçisi çok yüksek olan kişiler. Neticede site takipçisi çok olan kişinin fikrine değil, kaç kişi tarafından takip edildiğini dikkate alıyor. Takipçi satın alarak, twitter ve instagram da siteye yeni üye olanlara takip edilmek için önerilmek ve bu sayede yeni ve çok daha fazla takipçi sahibi olmak mümkün.

Yalnız burada dikkat edilmesi gereken husus takipçi satın almak için ne olduğu belli olmayan ve bu işi insanları dolandırmak amacıyla yapanları ayırt etmek ve bu tür insanlara ve sitelere para kaptırmamaktır. Çünkü bazen hoş olmayan durumlar ortaya çıkabilir. Onun için takipçi satın almadan önce mutlaka ama mutlaka çok iyi bir araştırma yapmak ve takipçi satın alma işini mutlaka güvenilir bir siteden yapmaktır. Ve hatta mümkünse daha önceden takipçi satın almış bir arkadaştan yardım almak çok daha iyi olacaktır.

Bir Cevap Yazın