Forumlara Post Kasarak Para Kazanma

İnternetten Para Kazanma YöntemleriMerhaba arkadaşlar, para kazanma yöntemleri kategorimiz için yeni bir yöntem daha paylaşmak istedim.

İnternetten para kazanma yöntemleri oldukça geniş seçeneklerdedir. Bu seçeneklerden birisi olan forumlara post atarak para kazanma yöntemini anlatacağım.

Sistem çok basittir. Verilen foruma üye olunur. Forum  kategorilerine uygun içerikler google ‘dan aranarak bulunur. Bulunan makaleler kopyala/yapıştır yöntemi ile konu açarak forumda paylaşılır.

Sadece bu yöntemi yaparak para kazananlar piyasada mevcut. Eğer sizde bu sektöre yatkın iseniz bu yöntemi uygulayabilirsiniz. Hemen bir örnek konular gösterelim ;

Forumlara Post Atarak Para Kazanma Yöntemi

Yukarıdaki ekran görüntüsünü google ‘da yaptığım bir arama sonucunda aldım. Sizde ” foruma post attırılacak ” şeklinde arama yaparak açılan konuları okuyup piyasanın işleyişi hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Eğer projeye yatkın olduğunuzu düşünüyorsanız sizlere tavsiyelerim olacak.

Mevcut forum kategorilerini inceleyiniz. Mesela program kategorisi birçok forumda mevcuttur (genel forumlarda). Elinizde program için paylaşım listesini tutun. Bilgisayarınızda not defterine kaydedip arşiv yapabilirsiniz.

Mesela adamın forum sitesi yemek tarifleri ile alakalı ve 100 adet post istiyor. Eğer elinizde hali hazırda mevcut bulunur ise işiniz çok kolaylaşır. Yeni konu seçeneği ile kopyalayıp yapıştırabilirsiniz. Böylece hızınız diğerlerinden farklı olur.

Ayrıca Spinleme – Makale Özgünleştirme tekniği kullanarak makaleleri kısmen özgünleştirip öyle atmanız durumunda seçilme şansınız daha yüksek olacaktır.

Bu işi yapabilmeniz için webmaster forumlarında üyeliğinizin olması gerekir. Yukarıdaki ekran görüntüsünde görülenlerden sadece r10.net, forum.iyinet.com, wmaraci.com ‘a üye olmanız yeterlidir. Eğer mümkünse r10.net üyeliği alın. Tek başına hepsine bedel olacaktır. Fakat foruma üye olmak çok zor olduğundan işverenlerde üyelik alamayıp alternatif webmaster forumlarında iş verebilir. Bunuda göz önünde bulundurmak gerekir.

Comments
  1. Postcu |
  2. Re |
  3. Ali Emre |
  4. mister z. |

Bir Cevap Yazın