Evde Para Kazanma Yolları

Evde Para Kazanma Yolları

Evde para kazanmak sanıldığı kadar zor değil. İşte birkaç yöntem:

Evde internetten para kazanmak

Elinizde ilgi çeken oyunlar, dosyalar varsa bunları rapidshare, fileshare gibi download sitelerine yükleyip, forum ya da sosyal paylaşım sitelerinde duyurursanız, dosyalarınız indirildikçe o kadar para kazanmaya başlayabilirsiniz

Aynı şekilde video paylaşabileceğiniz siteler de mevcut. Yükleyeceğiniz video`lar ne kadar çok izlenirse, o kadar çok para kazanabilirsiniz. YouTube için geçerli olmasa da bu şekilde çalışan pek çok site var.

Bir başka yöntem ise anket doldurarak para kazanmak . Sadece anket doldurarak anketlere göre para kazanabiliyorsunuz. Üstelik yasal bir site.

Affiliate-Marketing ( Satış Ortaklığı ) tarzı siteler ise para kazanmak için çok uzun süreç gerektiren bir uygulamadır. Hızlı para kazanmanız için bu tip siteleri çok tavsiye etmiyoruz.

Ev hanımlarına yönelik para kazanma yolları

Evde mandal işi yaparak para kazanmak

Bazı işler vardır bu işler genel anlamda bir iş olmasa da ek gelire ihtiyaç duyanlara ve özellikle de bayanlara bir iş kapısı olabilirler. Bunların en başında ise İŞKUR Tarafından öğretilmekte olan işler gelmektedir. İnsanların her zaman aldıkları maaş yada aldıkları paralar kendilerine yetmeyebilir. Bu nedenle çoğu zaman insanlar ek gelirlere ihtiyaç duyarlar. Bunun yanında geçmişte olumsuz olaylar yaşamış ve hiçbir zaman bir iş yapma olanağına sahip olamamış bayanlar için de iş kur açtığı kurslarla iyi bir gelir kapısı olabiliyor.

evde nasıl para kazanılır

İŞKUR bünyesinde açılan kurslara katılan insanlara hem kurs veriyor hem de 15 TL kursa katılma parası olarak günlük ödüyor. Mandal işi son derece tercih edilen işlerden bir tanesidir. Daha çok ek gelire ihtiyacı olan bayanlar tarafından yapılan bu işte tek yapmanız gereken mandal makinesi yardımı ile mandal yapmak. Evinizde bir mandal makinesi yok ise şimdi soruyorsunuzdur ancak mandal makinesinin olup olmaması bir şeyi değiştirmez. Eğer bu işe merak saldıysanız, bu işi yapan firmalar size işi verdiğinde evinize makinesini de göndermektedir.

Eğer evinizde oturarak para kazanmak ve ek iş yapmak istiyorsanız o zaman mandal işini eve veren firmaları bulup onlardan bu işleri almalısınız. Eğer sizin de evde mandal işi yapmaya ihtiyacınız var ise, bu işi yapabilirsiniz.

Evde yemek yaparak para kazanmak

Firmaların yoğun olması sebebiyle evde yemek yapıp satmak büyük ilgi görmektedir. Talebin yoğun olması ev yemeği sektörünü gittikçe büyütmektedir. Ev hanımları, çevrelerindeki firmalara teklif sunarak bir adım atabilir. Gıda firmalarına yüksek ücretler ödeyen işverenler bu öneriye sıcak bakabilir.

Bu iş sahası sadece ev yemekleriyle sınırlı kalmamakta evde yapılan nikah şekeri ve boncuk işleri de hanımlara iş imkanı sağlamaktadır.

Daha fazla iş imkanı için: www.yeniisfikirleri.net/category/evde-is-imkanlari/

Bir Cevap Yazın