Bilgisayarını Açık Tutarak Para Kazanma

Edit : Sistem gezinti ile ödemeyi kapatmış durumda sadece davet edilen üyeler bir ürün satın alır ise oradan para kazanılmaktadır. Programı kuran arkadaşlar kaldırabilirler. Eğer siteleri var ise sitelerine hit çekebilirler.

Yeni yöntemler bulundukça yayınlanacaktır.

Merhaba arkadaşlar bugün gelen bir mailde bilgisayarı açık tutarak para kazanma ile ilgili bir yöntem anlatılıyordu.

Kafama yattı ve sunuculardan birinde uygulamaya başladım. Sistemin nasıl işlediğini sizlere kısaca anlatayım.

 • Sisteme üye oluyorsunuz ve sistemdeki programı bilgisayarınıza indirip kuruyorsunuz.
 • Programı sürekli olarak program ile birlikte açık bırakarak ortalama 500 Dakika için 1,5 £ para kazanıyorsunuz.
 • Paranız minimum 5 £ olduğunda belirttiğiniz paypal hesabınıza yatırılıyor ve dilerseniz alış-veriş için kullanıp dilerseniz banka hesabınıza çekebilirsiniz.

İşleyiş bu kadar basit eğer sürekli açık kalan bilgisayarınız ve internetiniz var ise bu sistemi sizde kullanabilirsiniz.

Ortalama 8,5 saatte 1,5 £ kazandırmakta günün 24 saati bilgisayarınız açık kalır ise ortalama günde 4£ kazanmış olacaksınız.

30 gün boyunca bunu sürdürürseniz 30×4=120 £ yapar. Güncel £ kuru : 3 TL ve 3×120=360 TL 1 ayda kazanmış olursunuz.

Bilgisayarı Açık Tutarak Para Kazanma YöntemiEğer bunu daha fazla bilgisayar ile yaparsanız kazancınızda doğal olarak dahada artacaktır. Eğer sizinde aklınıza bu sistem yattı ise yapmanız gerekenleri sırası ile anlatalım ;

 1. İlk olarak http://goo.gl/eWoisG linkine tıklayarak siteye giriş yapınız.
 2. Hemen sağ üstte yer alan e-mail, username ve şifre alanını doldurarak ” Sing Up ” butonuna tıklıyoruz ve e-posta mızı açıyoruz.
 3. E-posta adresimize gelen doğrulama linkine tıklayıp hesabımızı aktifleşitiriyoruz.
 4. Tekrardan siteye girip üyelik bilgilerimiz ile giriş yapıp “ Trafik Exchange ” bölümüne tıklayıp açılan sayfadan ” Download ” ‘a tıklayıp programı bilgisayarımıza indiriyoruz.
 5. Programı kurduktan sonra programa üyelik bilgilerimiz ile giriş yapıp ” Start ” deyip programı açık bırakıyoruz ve site üzerinden kaç dakika olduğunu kontrol ediyoruz.

İşlemler bu kadar basit 5 £ biriktirdiğinizde paranızı belirtmiş olduğunuz paypal hesabınıza ödemektedirler. Program sürekli açık kalmalı bu hususta dikkat ediniz.

Dipnot : İlk ödememi aldığımda aşağıdaki yorum bölümünde belirteceğim. Eğer sormak istediğiniz bir soru var ise alt bölümde yer alan yorum alanından sorabilirsiniz.

İyi kazançlar.

Comments
 1. islam |
 2. Alone |
 3. Onur ÇAKIR |
 4. sahin |
 5. ali |
 6. Netgazete.com |
 7. Muhammet |

Bir Cevap Yazın