İstenmeyen E-Postaları Engelleme !

Hergün istikrarla mail gönderen şirketler can sıkıcı olmaya başladı. Sizleri bu durumdan kurtarmak için neler yapmanız gerektiğini kısaca anlatacağım.

outlook

Bazı ürünlerin  tanıtımı için veya sırf dolandırıcılık yapmak amacıyla bazı belirli e-posta adresleri sürekli olarak gelen kutunuzu işgal etmektedir. Özelliklede benim gibi cepten de sürekli olarak mailini kontrol etmesi gerekenler için çok sıkıcı bir durumdur.

Bu durumdan kurtulmak çok basit ve 1 defa yaptığınız taktirde birdaha o adresten mail almıyorsunuz.

İstenmeyen Mailleri Engelleme ;

√ İlk yöntem en basitidir. Gelen mail açılır ve en altına inilir ”  e-posta bildirimlerini almak istemiyorsanız, lütfen buraya tıklayınız. ” yazısında tıklayınız dedikleri yere tıklanır ve gittiğimiz sayfadan mailimizi listelerinden çıkartırız. Böylece o mail adresi/ o site size birdaha mail göndermeyecektir.İstenmeyen Mailleri Engelleme

√ Eğer abonelikten çıkma işlemi yok ise. Maili açıp üst bölümdeki “ Gereksiz ” menüsünün yanındaki ok işaretine tıklayıp ” Kimlik Dolandırıcılığı ” seçeneğine tıkladığınızda birdaha o adresten mail almayacaksınız.

Belirttiğim işlemleri yaptığınız taktirde gelen kutunuzu işgal eden maillerden kurtulmuş olacaksınız. 1 defa uğraşıp her gün uğraşmamak en iyisidir.

Comments
  1. nb |

Bir Cevap Yazın