En Kolay Yasaklı Sitelere Giriş Yöntemi

Bugünlerde hangi sitelerin kapanacağı belli olmadığından sizlere en kolay ve hızlı bir şekilde Yasaklı Sitelere Giriş Yapma Yöntemini anlatacağım.

YouTube

Şuan günümüz yasaklı sitelerinin başını youtube çekmekte bu siteye çok aşırı bağlandık müzik dinleyeceğimiz zaman google yerine youtube ‘da aratır olduk eğer orada yoksa alternatiflere yönlendik hep şimdi youtube kapalı yakında facebook veya sizin için çok önemli olan bir site kapanırsa o zaman ne yapacaksınız ?

İşte böyle durumlarda dns ‘lerle hiç oynamadan çok kolay ve pratik bir şekilde yasaklı sitelere giriş yöntemini sizlere anlatacağım. Yöntemler tek bir web sitesinde toplanmış durumda site adresi www.yasaklisiteleregiris.gen.tr hemen ziyaret edip anlattıklarımı birzat görebilirsiniz.

Neden tek site ?

Şimdi siz google ‘a yasaklı sitelere giriş yöntemi yazdığınızda herhangi bir siteye giriyorsunuz ve anlattıkları yöntemi deniyorsunuz ama olmuyor. Sonra tutup tekrar tekrar arıyorsunuz bu sitede böyle bir şansınız yok çünkü yapılabilecek ne kadar yöntem var ise hepsini tek tek anlatıyorlar. Anlattıkları yöntemin birisi bozulsa diğerleri sağlam kalıyor ve sizlere seçme şansları tanıyorlar.

Mesela yasaklı sitelere giriş programı ile şansınızı denemek istiyorsanız bununda tavsiyeleri yer almakta tek tek artılarını ve eksilerini anlatmışlar ki kuracak olan kişi pişman olmasın, durduk yere bilgisayarını program çöplüğüne çevirmesin diye.

Neden Bu Site ?

  1. Ziyaretçiye Seçme Hakkı : Ziyaretçi siteye girer ve dilerse program ile dilerse programsız olarak yasaklı sitelere giriş yöntemlerini öğrenir. Öyle 1,2 tane yöntem ile bırakılmaz ne kadar yöntem var ise bilinen veya bilinmeyen hepsini tek tek anlatırlar.
  2. Reklamsız : Ziyaretçilerini reklam çöplüğüne sokmazlar kazanmaktansa ziyaretçilerimiz işini görsün politikasını izlerler.
  3. Güzel Anlatım : Anlatımlarını kelime şişirmeleri olmaksızın kısa ve öz bir şekilde herkesin anlayacağı şekilde yaparlar. Olurda ziyaretçimiz uygulayamayabilir diye düşünerek birde videolu anlatım yaparlar.
  4. Ziyaretçi uyumlu tasarım : Tasarımları arama motorları için değil ziyaretçi uyumludur. Ziyaretçi rahat etsin politikası izlemektedirler. Nasıl derseniz ;

Yasaklı Sitelere Giriş

Yasaklı Sitelere Giriş Yöntemi

İki resiminde üzerine tıklayıp büyük ekranda görüntüleyebilirsiniz. Anlatmak istediğimi resimlere baktığınızda anlayacağınıza inanıyorum. Üst kısımda yer alan Proxy Sunucumuz, Programla Yasak Sitelere Giriş, Host Dosyası Değiştirme, Hotspot Shield, DNS Değiştirme bölümlerine tıkladığınızda yeni bir sayfa açmak yerine hemen ilgili bilgileri ekrana getirerek ziyaretçinin sayfalar arası boş yere gezmesini önlemiş bulunmaktalar.

Hemen sizde siteyi ziyaret etmek istiyorsanız www.yasaklisiteleregiris.gen.tr adresinden siteye ulaşabilirsiniz.

Comments
  1. osman cinkara |

Bir Cevap Yazın