Bu kadar mı açsın Kanal D !

Merhaba değerli takipçilerim. Hemen hemen bütün webmaster ‘lar dizilerini resmi web sayfalarından takip etmek ister. Bende öyle yapıyorum.

Bütün dizilerimi resmi internet sitelerinden takip ediyorum. Birçok kanal’ın resmi siteleri reklam olayını abartmıyor ziyaretçilerini üzmüyor.

Fakat Kanal D ‘nin bu konudaki düşünceleri çok farklı fragman varmı diye giriyorsun varsa açılması için tıklıyorsun reklam geliyor. Neyse reklam bitiyor zaten 30 sn ‘lik fragmanın ortasına bidaha reklam katılıyor.

Reklamın ses seviyesi fragmanın ses seviyesinden çok daha yüksek eğer kulaklık takıyorsan kulağın ağrıyor. Hoporlör ‘den dinliyorsan ürkütüyor.

Kaçırdığım bölümleride ordan takip ediyorum. 4 part ‘a bölmüşse hepsinde hem başında hemde ortasında reklam çıkıyor. Ekledikleri bölüm hatalı oluyor videosu açılmıyor fakat yinede o reklamı sana izletiyor.

Zaten televizyonda birsürü reklam katıyorsun sen neden internet sitesine böyle bir yaptırım uyguluyorsun ki ? Hadi durumu kötü reytingi düşük bir kanal olsan Eyvallah der çilemizi çekeriz. Ama öylede değilsin !

Sizin istediğiniz internet kullanıcıları benim siteme gelmesin diğer websitelerine gidip oradan dizilerini takip etsin istiyorsunuz. Kaldı ki diğer siteler sizin bu yaptığınızı yapmıyor. Sadece kenara köşeye reklam katıyor o kadar.

Durumla ilgili 1 defa mail atmıştım. Fakat geri dönüş olmamıştı. İnşallah bir kanal d yöneticisi bu yazıyı görür ve çeki düzen verir. O zamana kadar birdaha kanal d ‘nin sitesinden dizi takibi yapmayacağım siteye girmeyeceğim.

Eğer Behzat Ç. ile Kurtlar Vadisi Pusu bunu yapmıyorsa sende yapma. Rakiplerinizi takip edin biraz.

Comments
  1. toms |
  2. eyüp |
  3. EKOL |
  4. Jupp DERWALL |

Bir Cevap Yazın