Zynga Facebook Poker Chip Satışı

Facebook sosyal ağ içerisinde yer alan Zynga Poker oyunu hem keyif verici hem de oyuncularına sürekli heyecanı tattıran bir oyun türüdür. Oyuna dahil olmak için yeni açılan hesaplarda dikkat edilmesi gereken kurallar çerçevesinde İlk gün 10M – ikinci gün 40M – üçüncü gün 500M ve dokuzuncu günden sonra 1B yapılması zorunludur. İlk açtığınız gün 1B yaptığınız takdirde BAN yemeniz yani size ait olan chiplerin bloke olması cezasına çarptırılabilirsiniz. Poker Chip satışı gerçekleştirilmeden önce bu kuralların iyice okunması ve anlaşılması önemli bir ayrıntıdır. Aksi takdirde farkında olmadan oyundan atılabilir ya da chiplerinizi kaybedebilirsiniz.

Zynga Facebook Poker Chip SatışıPoker chip satış işlemi sonrasında oynanan oyunlar içerisinde cezai işlemlere çarpıtılmamak adına, DOH – BAN – N.O.A.S yememeğe dikkat edilmelidir. Eski adı ile DOH, günümüzde bilinen ismi ile N.O.A.S hile transfer yapılması durumunda uygulanan cezai yaptırımlara verilen isimlerdir. Ayrıca poker fişlerinizin çalınmasını önlemek içinde özel ayarlar ve dikkate alınması gereken durumlarda mevcuttur. Aksi takdirde siz farkında olmadan hesabınızdaki fişlerin azaldığını ya da yok olduğunu görebilirsiniz. Zynga poker chipi satın aldıktan sonra mutlaka facebook şifrenizi değiştirmeyin ve bu şifre değişikliğini on günde bir tekrarlamayı ihmal etmeyin.

Bilmediğiniz yerlerden Zynga oyunlarını indirmeyin, özellikle internet cafelerden kesinlikle bu oyun sitelerine girip, oyun oynamayın, e-posta adresinizi görünmeyecek şekilde facebook ayarlarından ayarlayın, facebook hesabınızı açarken en iyi güvenlik sistemi olan kodmatik ile açıp, log-out butonu ile kapatmaya özen gösterin. Bu işlemleri yaptıktan ve dikkatli olduktan sonra oyun fişlerinizin çalınma ihtimali olmadan oyunlarınızı gönül rahatlığı ile oynayabilirsiniz. Hesabınızda poker fişi kalmaması durumunda ise oyun kartları bölümünden en ucuz fişi alabilir ve BAN yemekten kurtulabilirsiniz. Ayrıca bu konuda da dikkat edilmesi gereken hususlar vardır.

Kesinlikle ucuz chip yazan, sahte kodları olan fiş satıcılarından alış veriş yapmayın bu tarz tanıtımlardan uzak durun. Aynı PC’den ve aynı hesaptan kesinlikle farklı üyelikler oluşturmayın, bu durumun fark edilmesinde de BAN yemeniz kaçınılmaz olacaktır. Bu durumda birbirine bağlı tüm hesaplarınız açılmamak üzere bloke edilecektir. Arkadaş gruplarınıza ve birebir transferlere de mahal vermeyin, bu tarz transferlerde takibe alınıp, ceza yükümlülüğüne sokulacaktır.

Zynga oyun grubu içerisinde Facebook chip satanlardan fiş almak her zaman daha garantili ve risksizdir. Bilinen gerçek sitelerden satın alma işlemini gerçekleştirmek ve oyun oynamak en güvenli yöntemdir. Bu sayede başınız ağrımaz, çözemeyeceğiniz sıkıntılara girmezsiniz. Oyun oynarken ceza almanız durumunda, ilk seçenek cezayı kabullenip, size verilen çok az chiple oyuna devam edebilirsiniz. Diğer bir seçenek ise chiplerinizin tamamına kavuşmak istiyorsanız, güçlü bir savunma yazarak, oyun grubuna sunabilir ve çıkacak karara göre chiplerinizin tamamı ile oyuna devam edebilir ya da oyundan tamamen dışlanabilirsiniz.

Web Sitesi için TIKLAYINIZ.

Comments
  1. TIN-Gaming News Feed |

Bir Cevap Yazın