Yasaklı siteye programsız giriş yapın

Yasaklı siteye programsız giriş yapın

İnternetin en büyük faydalarından birisi de insanlara sınırsız bir ulaşım dünyası sunmasıydı. Fakat artık günümüzde hükümetlerin baskısı ve telekomünikasyon hizmetlerinin filtre sistemi sayesinde çoğu web sitesi engellenebiliyor ve kullanıcıların girişine izin verilemeyebiliyor. Elbette, ne kadar engellenmeye çalışılırsa çalışsın bu sansürü aşmanın birçok farklı yöntemi mevcut. Program ile giriş genellikle birçok kullanıcının tercih ettiği yöntemdi. Fakat bu yazılımları anti virüs yazılımlarımız zararlı olarak algılıyor ve kullanmamıza izin vermiyor. Anti virüs yazılımlarımızı kaldırdığımız taktirde ise bilgisayarımız dışarıdan gelen tehditlere karşı savunmasın duruma geçmiş oluyor. Bu nedenle insanlar da proxy sitelerini tercih ediyor.

Proxy siteleri normal bir proxy servisi kullanmaktan çok daha pratiktir. Çünkü böylece bilgisayarınız ya da mevcut kullandığınız ağ bağlantınızın ayarları üzerinde herhangi bir değişiklik yapmanıza gerek kalmaz. Böylece herhangi bir şekilde bilgisayarınızı risk altında bırakmamış olmanızın yanı sıra internet hızınızın düşmesine de neden olmazsınız. Peki, nasıl yasaklı sitelere giriş programsız olarak yapılabilir? Aslında yasaklı sitelere giriş için birçok internet kullanıcısı ktunnel sitesini kullanıyordu. Fakat Ktunnel sitesi de yasaklı sitelere giriş sağladığı için filtre altına alındı. Bu nedenle artık tünel siteleri kullanılamaz olacaktır. Peki, nasıl yasaklı sitelere giriş yapabileceğiz? Gayet basit, Proxtik.com adresi sizlerin herhangi bir program ile ya da benzeri bir şey ile uğraşmadan yabancı sitelere erişim gösterebilmeniz amacıyla tasarlanmıştır.

Tamamen Türkçe bir ara yüze sahip olmasının yanı sıra gezintiniz sırasında sizlere ekranınıza açılan reklamları sunmayacağının da garantisini sunan internet aleminin en önemli sitelerinden birisidir. Siz de sınırsız olarak tamamen ücretsiz programsız şekilde yasaklı sitelerde sörf yapmak ve sınırlarınızı kaldırmak istiyorsanız hemen Proxtik.com’a ulaşabilir ardından da istediğiniz yasaklı sitelere  yasaklı değilmiş gibi son sürat ulaşmaya başlayabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın