Yabancı Müzik Yayını Yapan Ünlü Radyolara Sesleniyorum !

Merhaba arkadaşlar, konuya girmeden önce bu makalemi metro fm ve power fm için yazıyorum. Eğer Adana ‘da yaşıyorsanız ve radyo ‘dan yabancı müzik dinlemek istiyorsanız 2 kanal bulunmaktadır.


Sürekli aracımla aktif olarak Adana ‘yı karış karış işim gereği dolaşmaktayım. Hatta bununlada kalmayıp şehirler arası seyehatlerde yapmaktayım.

Yabancı müzik dinlemeyi ve güncell yabancı müzikleri takip etmeyi sevdiğimden CD tarzı doldurup dinlemek yerine yabancı müzik yayını yapan radyo kanallarını takip etmekteyim. Hergün en az 2 saatimi araç içerisinde geçirdiğimdende bu yabancı radyo kanalları hakkındaki düşüncelerimi eleştiri şeklinde paylaşacağım.

Belki yetkilileri görüpte duruma el atarlar diye düşünmekteyim. Neyse konuya geçelim. Power FM genelde Metro FM ‘den güncel olarak çalışmakta ve yeni parçaları dinleyicileriyle paylaşmaktadır. Buna kanaat vermiş bulunmaktayım. Bu 2 kanalı sık sık dinlerim.

Yanlız bu kanalların 2 ‘sindede hoşuma gitmeyen durumlar bulunmaktadır.

1.) Hava Durumu !

Hava Durumu nedir arkadaş, sen müzik kanalısın dakka başı mentos hava durumlarına sponsor oldu diye bana hava durumu sunmak zorundamısın ?

Tamam sunacan sadece Adana ‘yı söylesen yetmiyor mu ? Sen 96:00 ‘dan Adana ‘ya yayın yapmıyormusun ? Banane İstanbul ‘un, Ankara ‘nın hava durumundan arkadaşım.

2.) Haberler !

Siz yabancı müzik kanalısınız, ben yabancı müzik dinlemek istiyorum ve frekansımı size göre ayarlıyorum. Eğer haber dinlemek isteseydim bir haber kanalını ayarlar doya doya haber dinlerdim zaten. Sizin işiniz popüler ve güncel yabancı müzikleri bizimle paylaşmak değil mi ?

3.) Çekme problemi !

Tamam reklam alıyorsunuz bol bol ona diyecek birşeyim yok altyapınız için ve diğer masraflarınız için para gerekli ama senin radyon otobanda Hacı Sabancı Organize Sanayi Bölgesinde çok güzel çekerken şehir merkezinde neden çekmiyor. Şehir merkezinde dinleyicin yok mu senin ?

Mail atıyoruz bak radyon şehir merkezinde ve şu noktalarda ki o noktalarda insanların en aktif olduğu trafiğin yoğun olduğu noktalar, radyon çekmiyor diyoruz. Eğer elimizden gelen birşey varsa yapalım diyip yardım teklifinde bulunuyoruz. Buna rağmen herşey aynı.


Bu 3 ana madde üzerinde sizlerinde bir yorumu varsa çekinmeden dile getirebilirsiniz. Yanlış bendemi yoksa power fm ile metro fm ‘demi ?

Comments
  1. ASUDE ▲ |
  2. Berk Cankat Delisi ♥ |

Bir Cevap Yazın