Ukash ile Alternatif Ödeme

ukashÜlkemizde gelirinden tasarruf eden herkes, artık yaptığı tasarrufları piyasada bulunan yatırım imkânları ile değerlendirmeyi tercih ediyor. Bu yatırım imkanlarının arasında altın, hisse senedi, bono, vadeli mevduatlar ve döviz satın alma gibi seçenekler bulunuyor. Yatırım araçları konusunda fazla bilgili ve tecrübeli olmayan kişiler için yapılabilecek en kolay yatırım ise altın ya da döviz satın almak oluyor. Ancak altın oldukça uzun vadede kar getiren bir yatırım olduğu için çoğunlukla kısa vadede kar elde etmek isteyenler dövize yatırım yapmayı yani döviz satın almayı tercih ediyorlar.

Döviz piyasası birçok faktörden etkilenen bir piyasa olduğu için, döviz satın alan kişiler bir sonraki hamlelerini planlamak için döviz piyasasını düzenli olarak takip etmelidirler. Devletin izlediği ekonomi politikası, dış borç miktarı, yapılan düzenli ödemeler, enflasyon ve büyüme oranları gibi faktörler döviz piyasasını fazlasıyla etkilemektedir. Bu nedenle döviz kurlarında ani iniş ve çıkışlar yaşanabilmektedir.

Yapmış olduğunuz tasarruflarınızı döviz satın alarak değerlendirmek istiyorsanız ve oldukça güvenli bir online ödeme sistemi olan Ukash sistemini kullanıyorsanız; hesabınıza ödeme yapmak için yüklediğiniz bakiyelerinizi yatırım yapmak için de kullanabilirsiniz.

Euro ya da Dolar’ın düşüş yaptığı dönemlerde, PIN kodunuzu kullanarak kartınıza istediğiniz miktarda bakiye yükleyebilir, yüklemiş olduğunuz bu bakiyeleri Euro ya da Dolar kurlarının yükseldiği dönemlerde müşteri temsilcilerimiz aracılığı ile Ukash bozdurma işlemini gerçekleştirerek Türk Lirası olarak banka hesabınıza aktarabilirsiniz. Yapılan döviz bozdurma işlemleri günlük kur üzerinden gerçekleştirilmektedir.

Kurumsal firma Ukash satışları yapılan firmamızdan PIN kodunuzu kullanarak, kart satın alma, bakiye yükleme ve bozdurma işlemlerinizi oldukça kısa sürede ve güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Yapılan tüm işlemlerde kişisel bilgilerinizi kullanmayacağınız için bu bilgilerin yabancı kişilerin eline geçmesi riskini taşımazsınız.

No Responses

Bir Cevap Yazın