Turizmin Sarayı, Sueno Hotel Beach

SscLogo

Karşıdan bakıldığında tipik bir tatil oteli gibi duran Sueno Hotel Beach, aslında içine girildiğinde tam bir cennet bahçesidir. Yapacağınız en güzel tatili burada geçireceksiniz… Herşey rahatınız için tasarlandı.. Hiçbir şeyin yokluğunu çekmeyeceksiniz… Aradığınız tüm fırsatları ayağınıza getiriyoruz. Üstelik bunu Sueno Hotels’in tecrübesi ve deneyimi ile yaşayacaksınız. Side’ye konumlanmış olan Sueno Hotels Beach; Antalya Havaalanına 60 km, Antalya’ya 7 km, Manavgat’a 5 km, Side’ye 1 km, Perge’ye 75 km, Termessos 95 km, Phaselis 150 km, Myra 250 km, Aspendos ise 30 km uzaklıktadır. Bu otel hem günümüzdeki şehirlere hem de turizm bölgesi antik kentlere yakındır.

İster ailece, ister tek, ister arkadaşlarınızla geleceğiniz Sueno Hotel Beach’te odalar 3’e ayrılmaktadır. Dilerseniz 2 kişilik standart odalarda, dilerseniz aile odaları bulunan göl evlerinde sadece ormanın sesini dinleyebilir, dilerseniz lüks bir yaşam alanı geliştiren suitlerde Sueno Hotel Beach rezervasyonu ile kalabilirsiniz. Tüm gün hizmet veren restaurantında nefis yemekler yiyebilirsiniz. Bunun dışında isterseniz Uzakdoğu, Balık, İtalyan, Meksika, Türk, Barbekü, Hint ve Tapas A’la Carte restaurantları ile dünya lezzetlerini ayağınıza getirebiliriz. Bunun yanında Ada, Snack, Beach, Vitamin, Hamak, Meydan Pool, Bowling, Disco, İskele, Kapalı Havuz, Luna, Palm, Planet, Kapalı Havuz, Beach Club ve Bira Evi olan çok sayıda barıyla başınızı döndürecek. Burada amaç en zengin tatları tatmanız ve bunu istediğiniz her alanda yaşamanız.

2000 metrekarelik bir alan üzerine kurulu olan açık havuzda 7 kaydıraklı aquapark havuzu bulunmaktadır. Bunun yanında 100 metrekare çocuk havuzu (kaydıraklı), 30 metrekare kapalı çocuk havuzu, ayrıca 2800 metrekare yüzme havuzu bulunmaktadır. Ayrıca kendine özel iskelesinde güneşlenebilir, soğuk içeceğinizle sıcağın bunaltıcılığını silebilirsiniz. SPA ve Welness merkezinde ise; Sauna, Türk Hamamı, buhar odası, solaryum, masaj ve terapi çeşitleri, vücut bakımları yaptırabilirsiniz. Bu kaliteli fırsatlardan yararlanmak için Sueno Hotel Reach fiyatlarını takip edin.

Comments
  1. tatil istiyom |
  2. Guncel Feed |
  3. Cihan Yılmaz |
  4. Cihan Yılmaz |

Bir Cevap Yazın