THY ile Mezar-ı Şerif’i Keşfedin

THY ile Mezar-ı Şerif’i Keşfedin

Alış-veriş yapmayı daha da keyifli bir hale getiren yeni dünya düzeni sayesinde hem hayatı daha ayrıcalıklı yaşayabiliyor, hem de zamandan da tasarruf etmiş oluyoruz. Hemen hemen dilediğimiz her ürün ve hizmete online olarak ulaşabilir duruma geldik. Bu etki, eskiden yorucu ve uzun bir işlem olan Uçak Bileti satın almayı da etkiledi artık, uçak biletlerini, online olarak , hızlı ve pratik bir şekilde alma imkanına sahibiz.

Üstelik, artık ne havayolu şirketlerinin web sitelerini tek tek ziyaret etmeye ne de tek tek onlara telefon etmeye gerek yok. Uçak bileti satın almaya farklı bir boyut getiren Ucakbileti.com ile artık, ile bütün havayolları bir arada. Ucakbileti.com sayesinde hepsine aynı anda ulaşabiliyoruz.

Avrupa’nın en iyi havayolu şirketlerinden biri olarak kabul edilen Türkiye’nin yükselen yıldızı THY, 80 yıl önce 5 uçakla başladığı yolculuğuna bugün 230 uçaktan oluşan güçlü filosu ile her geçen gün biraz daha büyüyerek yoluna devam ediyor. Thy ile uçmak için THY’nın web sitesini ziyaret ederek, promosyon uçak bileti alabileceğiniz yerleri keşfedebilir, şehir rehberlerini inceleyebilir, online uçak bileti satın alabilirsiniz.

Keyifli ve güvenli bir yolculuk için, özellikle THY’nın kampanyalarını kaçırmamak gerekiyor. Son günlerin en ekonomik THY kampanyalarından olan Salzburg ve Viyana’dan Mezar-ı Şerif’e gidiş dönüş 699 €’dan başlayan fiyatlarla uçma fırsatını kaçırmamak da fayda var.

Orta Asya’ya olan yakınlığı ve son zamanlarda ticaret yollarının kesişim noktası haline gelen Afganistan’ın 4. büyük şehri olan Mezar-ı Şerif, başta Mavi Cami, Hz. Ali’nin Mabedi gibi çok önemli tarihi eserleri ile görülmeye değer bir yer.

THY’nin kampanyası 28 Şubat’ta sona eriyor. Siz de THY ile uçma ayrıcalığı ile, bu keşfedilmemiş bu antik şehri , üstelik 699 €’dan başlayan çok özel Thy Kampanyaları ile keşfedin. Anılarınızı biriktirin.

Comments
  1. Orhan |
  2. Eren KASAP |

Bir Cevap Yazın