Teknede Düğün Organizasyonuyla Ayaklarınız Yerden Kesilecek

Teknede düğün organizasyonları düzenleyen boğaz turu firmaları için WebTeknesi çok ayrı bir konumdadır. Gerek tekne ve yat filosunun zenginliği ve kalitesi ile gerekse kaliteli menü fiyatlarını düşük tutması ile yerli ve yabancı turistlerin gönlünde çoktan taht kurmuş bile. Düğünler artık düşük bütçeler ile son derece kaliteli ve eğlenceli bir şekilde organize edilebiliyor hale geldi. Artık sadece zenginler değil garibanlar da gösterişli düğünler düzenleyebiliyorlar. Teknede düğün organizasyonları yemekli-yemeksiz ve içkili-içkisiz gibi farklı alternatiflerle gerçekleştirebiliyor. Müzik olarak cd’den çalınabileceği gibi canlı müzik ekipleri de teknede düğün organizasyonuna özel olarak temin edilebiliyor.

teknede-dugun

Boğazda teknede düğün organizasyonu düzenleyerek hayalinizdeki düğünü yaşayabilir, hem kendiniz hem de tüm davetliler açısından asla bitmesi istenmeyecek bir düğün organizasyonuna imza atabilirsiniz. Ekstra ücretler ödeyerek profeysonel video ve fotoğraf çekimi hizmeti alarak bu unutulmaz anları ölümsüzleştirebilirsiniz. Masa ve sandalyeler düğününüze özel olarak giydirilmektedir. Teknenin ses sistemini de ücretsiz olarak kullanabilir, varsa dinlemek istediğiniz özel cd’lerinizi yanınızda getirebilirsiniz.

Düğün eğlencenizi akşam saatlerinde yapacaksanız lazer kiralama hizmetimizden faydalanabilir, istediğiniz köprüye lazer gösterisi yapılarak hayat arkadaşınıza söylemek istediğiniz sözcükleri tüm İstanbul’un görmesini sağlayabilirsiniz. Lazer show sayesinde evliliğinizden tüm İstanbul haberdar olarak ve araç konvoyları yaparak evlendiğinizi ilan etmenize gerek kalmayacak :) Şaka bir yana lazer gösterisiyle gerçekten eşinizin ayaklarının yerden kesilmesini sağlayacaksınız. Onu mutlu edecek ve sizi seçmekte haklı olduğunu kendisine bir kez daha göstermiş olacaksınız.

Teknede düğün fiyatları konusunda yetkililerden bilgi almak, düğün organizasyonu detaylarını ayrıntılı şekilde görüşmek ve teknede düğün rezervasyonu yaptırmak için lütfen bize ulaşın. Telefon ya da mail yolu ile firma yetkililerimizle bağlantı kurarak düğününüz için en cazip fiyatları bizden alabilirsiniz. Bu mutlu gününüzde mutluluğunuzu misliyle katlamak ve size kusursuz bir düğün yaşatmak istiyoruz! Menü detayları, güzergah bilgisi, fiyatların oluşum kriterleri, düğün fotoğrafları vb. her türlü bilgi teknededugun.com sitesinde bulunmaktadır. Sitemizi ziyaret ederseniz sizleri bir çok konuda aydınlatacağını düşünüyoruz.

Comments
  1. burak |
  2. sevda turkusev |
  3. tamyukleindir |
  4. ibrahim |
  5. Merve Asli UYGUR |
  6. Türkçe Sosyal İmleme |

Bir Cevap Yazın