Doğal ve Şifalı Taşlar Sitesi » Taslar.NET

Günümüzde doğal taşların önemi oldukça fazla, hem şifa niyetine hem mücevher niyetine kullanılabiliyorlar. Peki bu taşlar hakkında en doğru bilgileri nereden alacaksınız ?

Doğal ve Şifalı Taşlar Sitesi » Taslar.NET

Doğal taşlar ‘ın büyük bir kısmı şifa sağlamakla beraber güzel görüntü vermektedirler. Elinize bir taş geçtiğinde o taşın ne taşı olduğunu ve ne işe yaradığını öğrenebileceğiniz bir site mi arıyorsunuz. Bu www.taslar.net sitesi ile mümkün.

 AmetistBu taşlardan birisinin incelemesini sizlerle paylaşalım. Mesela hemen sol tarafta gördüğünüz Ametist taşının incelemesi sitede yapılmış ve kullanıcılar bu tanıtımı oldukça beğenmiş.

Site taş için yaptığı incelemede ilk olarak taşın fiziksel ve bilimsel özelliklerinden bahsetmiş durumda. Akabinde taş ile alakalı 2 adet görsel vermiş ve taşın yapısal özelliklerinden devam etmiş.

Son olarak taşın faydalarını detaylı bir şekilde anlatarak yazıya en son bir not eklemiş ve yazıyı bitirmiştir.

Site bu detaylı anlatım ile kalmayarak yorum yaparak taş hakkında soru soranların sorularını detaylı bir şekilde cevaplamış durumda.

Şifalı TaşlarSitenin en çok beğenilen özelliği ise Şifalı Taşlar bölümü ve bu bölümde ne kadar şifalı taş var ise faydaları ile baraber detaylı bir şekilde anlatışmış durumdadır.

Sitenin şifalı taşlar için özel bir çalışması bulunmaktadır. İlgili sayfaya girdiğinizde karşınıza tüm şifalı taşlar alfabetik bir dizilim ile çıkmaktadır.

Çok fazla şifalı taş olduğundan özelliklerini merak ettiğiniz taşı bulmanız çok zor olacağından. Bilgisayarınızın klavyesinden CTRL tuşuna basılı tutup F tuşuna basıp özelliklerini merak ettiğiniz taşın ismini yazmanız yeterlidir.

Bu kısa yol ile aradığınız taşı çok kolay bir şekilde bulabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın