Taksimde Günlük Kiralık Daireler

Değerli Misafirlerimiz; Ezra Suit Konaklama firması sizlere daima en temiz yaşam alanlarını sunarak, uygun fiyat garantisini sizler adına gözetmektedir. Beyoğlu günlük kiralık daire fiyatlarımızı bizleri arayarak öğrenebilirsiniz. Rezervasyon işlemleriniz sırasında sizden hiç bir şekilde ek ücret talep edilmemektedir.

Alanında uzman personel altyapımız ile en iyi desteği sunmaktan mutluluk duyacağımızdan emin olabilirsiniz. Taksim günlük kiralık daire sektöründe Ezra Suit ismi ile öncülük ettiğimizi belirterek hafta içi ve hafta sonlarınızı iyi bir şekilde, beklentilerinizi en üst düzeyde tutmanızı sağlayarak hizmet vermekten kaçınmamaktayız.

Ailenizle birlikte geçireceğiniz özel bir gün veya arkadaşlarınızla yapacağınız kutlama partileri yada eşinizle, sevgilinizle konaklayabileceğiniz konforlu ve hijyenik yaşam alanlarına sizleri davet ediyoruz. Güler yüzlü personel grubumuz, dairenizle ilgili herhangi bir sorun/problem karşısında çözüm odaklı çalışmaktadır.

Tamamen huzuru yaşayabileceğiniz beyoğlu semtinde merkezi bir konumda olan Günlük Apartımıza sizleri davet ediyoruz.

ezra suit konaklama

Taksim bölgesinde bulunan 1+0 stüdio günlük evlerimiz en çok tercih edilenler arasındadır. Ayrıca kalabalık gelen misafirlerimiz içinde 1+1 ve 2+1 suit odalarımız bulunmaktadır. İhtiyacınıza yönelik her türlü malzeme kalacağınız dairede eksiksiz bulundurulmaktadır.

Bu konuda içiniz rahat olsun. Banyonuzda çeşitli duş jel seçenekleri ve şampuan çeşitleri bulunmaktadır. Mutfağınızda buzdolabı mini fırın kaşık çatal bıçak takımları gibi malzemeler eksiksiz hijyenik koşullarda sunulmaktadır.

Yatak odanızda size özel yatak örtüleri nevresim takımları ve havlu paketleri özenle, titizlikle düzenlenmiş olarak bulacaksınız. Vazgeçemeyeceğiniz bir adres haline gelebilecek olan Ezra Suit beyoğlu semtinde sizlere daima uygun fiyat politikasını uygulamaya devam ederek yüzünüzdeki tebessümü eksiltmeyecektir.

Dairelerinizde özel olarak isteyebileceğiniz birşeyler varsada telefonla veya rezervasyon işlemi sırasında belirtiniz. Örneğin iş toplantılarınız için ciddi bir ofis havası verilebilir veya romantik bir akşam yemeği düzeni kurulabilir. Veya mutfağınızda bir mini bar bulundurulabilir. Her zaman yanınızda olduğumuzu bilmenizi isteriz. İyi konaklamalar dileriz..

Kaynak : http://www.ezrasuitkonaklama.com

Bir Cevap Yazın