Side’nin En İyi Oteli Sueno Hotels Beach

Konforunuzu önceliğimiz sayarak amaç edindik… Kişiye özel tatili imkanı sağlayan Sueno Hotel Beach Side, siz ve aileniz için biçilmiş kaftan… Hayatınız boyunca unutamayacağınız bir tatil için sizleri otelimize bekliyoruz. Hiçbir şeyi dert edinip sıkılmayacağınız, hiçbir eksik bulamayacağınız ve kalitesini her alanda kanıtlayacağına emin olduğumuz otelimize bir daha ve bir daha gelmek isteyeceksiniz.

Antalya Havaalanı’na 60 km, Antalya’ya 70 km, Manavgat’a 5 km, Side’ye 1 km olan Sueno Hotels Beach Side, antik kentlere de yakınlığı ile bilinir. Side’nin eşsiz ve derin tarihine buradan başlayarak yola çıkabilir, o günlere tekrar geri dönebilirsiniz. Çok çeşitli olduğumuzu söylerken samimiydik… Bunun için odalarımızı da size özel dekore etti… Toplam 606 odadan oluşan otelimizde; 495 adet standart oda, 90 junior suit, 12 aile odası, 8 adet engelli odası, 1 kral dairesi, 154 göl evi, 134 göl evi standart oda, 20 göl evi aile odası vardır. Sueno Hotel Beach Rezervasyon yaptırarak, dilerseniz göl manzarasına karşı direk havuza giriş yapın, dilerseniz balayı çifti olarak kral dairesinde kalın.

Side Sokağı olarak adlandırılan bölgemizde pek çok tatlı, aperatif, soğuk ve sıcak yemekler, dondurmalar bulabilirsiniz. Ayrıca Türk, İtalyan, Meksika, Uzakdoğu ve Balık yemeklerini bulabileceğiniz A’la Carte Restaurantlarımız da belkide dünya mutfağının örneklerini ilk kez tadacaksınız. Kendine özel iskelesi ile içeceğinizi yudumlarken gün batımını izleyeceksiniz. Ayrıca tenis dersleri, bisiklet, nodric walking, sahil oyunları, olimpiyat oyunları, havuz oyunları, cafe oyunları, sinema, disko, su topu, mini golf, futbol, okçuluk, havalı tüfek gibi aktivitelerle eğleneceksiniz. Siz de tatil anlayışı yüksek tutuyorsanız ve farklı bir tatil geçirmek istiyorsanız SSCTur’u ziyaret edin ve Sueno Hotel Beach Fiyatlarını öğrenerek yerinizi ayırtın.

Comments
  1. Hasan E.Dirik |
  2. guzinasanel |
  3. Tuğçe Tokmak |

Bir Cevap Yazın