Her Şeyden Bir Şey

Her Şeyden Bir Şey - herseydenbirsey.comMerhaba arkadaşlar, bugün çok güzel bir blog sitesini keşfettim. Gerek tasarımının hoşluğu, gerekse makalelerinin bilgi içeriği bakımından hoşuma gitti ve sizlerle paylaşmak istedim.

Site Adresi : www.herseydenbirsey.com

Site Sloganı : Her Şeyden Bir Şey

İlk olarak sitenin çok hoş bir yapısı var. İçerik düzenleri çok hoş görünüyor ve ilk bakışta genel blog sitesi olduğunu belli ediyor. Genel blog dediysem özellikle 2 alana yoğunlaşmış bir sitedir. Peki nedir bu alanlar ?

1.)  Tarif ;

Sitede çok güzel ve net bir şekilde yemek tarifleri yayınlanmaktadır. Tarifler diğer websiteleri gibi uzatılarak, dolaylı yollardan değilde gayet açık ve net olarak yazılmaktadır.  Tamamen ziyaretçi dostu bir site olduğunu bu kategorisinden de anlayabilirsiniz. Sizlere örnek bir yemek tarifi verelim ;

yemek tarifleri - herseydenbirsey

Sitenin hemen yemek tarifleri kategorisinden ekran görüntüsü aldım. Örnek bir tanıtım olarak sizlere sunmaktayım. Kısa ve net olduğunu buradan anlayabilirsiniz.

2.) Kadın ;

Sitenin editörleri bayanlara özel bir kategori açmışlar. Açmış oldukları Kadınca kategorisi içerisinde bayanların günlük yaşantılarında ihtiyaç duyabilecekleri tüm bilgileri paylaşmaktadırlar.

Kadınlar için, sağlık, bakım, hamilelik, zayıflama/diyet gibi tüm konuları bahse konu kategorisinde yayınlamaktadır. Buda sitenin herkeze hitap ettiğini gösterir.

Kısacası site gündelik yaşantımızda ihtiyaç duyabileceğimiz bilgileri paylaşan güncel blog sitesidir. Favorilerinize alıp takip etmenizi öneririm.

Comments
  1. Deniz Doygun |
  2. MARS |

Bir Cevap Yazın