Sevgiliye Nasıl Hediye Alınır ?

Sevgiliye Nasıl Hediye Alınır ?Hayatımızın her döneminde bazı insanlar bize bu yolda eşlik ederler. Önemli olan hangisinin sonuna kadar geleceğidir. İşte bunu seçmek adeta bir kumardır.

İnsan kendi ailesiniz seçemez bu ona doğar doğmaz verilir. Fakat kuracağı yeni aileyi kendi seçerek hayatının kumarını oynar. Karşınıza çıkan kişi belki önce çok iyi daha sonra çok kötü olabilir. Yada ön yargı ile baktığınız o kişi sonrada son iyi birisi çıkabilir. Bu bilinmez, yani kaderle ilgilidir. Kimin ne zaman, nerede hayatının aşkıyla karşılaşacağı belli olmaz. O anda bunu anlayıp, fırsatı değerlendirmeye hazırlıklı olmalısınız. Cesaret edip, bu oyunu kazanmalısınız.

Peki o kişi önünüze çıktı. Aşık oldunuz, o da sizin duygularınıza karşılık verdi. Peki bundan sonra ne yapacaksınız? Onu nasıl elde tutup hayatınızın baş köşesine koyacaksınız? İşte bunlar daha önemlidir. Bir insanla beraber olmak, onunla nefes almak demektir. Onunla yemek yemek, aynı saatte uyumak istemektir. Geri kalan herkesten çok daha mutlu olmasını istemektir. Yalnızca onun bildiği anıları yaşamak demektir. Yani hayatı ona göre odaklarsınız. Ona çok özel hediyeler almak istersiniz ve onu hep mutlu etmek istersiniz. Ona aldığınız hediyenin önemi pek te mühim değildir. Onu düşünerek bişe almanız bile onu çok mutlu edecektir.

Yere göre sığdıramadığınız bu insanla zaman geçtikçe daha çok şey paylaşmaya başlarsınız. Özellikle özel günler bu süreçte çok önemlidir. Bir tanışma yıldönümü yada yaş günü… Ona verdiğiniz değeri kanıtlama zamanı gelmiş demektir. Bu nedenle seçeceğiniz hediye çok önemli olmalıdır. Ona vereceğiniz hediye ile onu çok mutlu edebilirsiniz. Böyle özel günlerde sevgilinize vereceğiniz hediyelerin anlamı çok ama çok önemlidir. Bazı günlerde örneğin yııl dönümünde sevilinize çok anlamlı bir hediye vermeniz gerekebilir. Örneğin 2 yıldır birlikteyseniz sevgilinize vereceğinz hediye artık özel bir yüzük veya kolye olabilir. Dooğum günlerinde ise ona kendini değerli hissettirecek hediyeler düşünmelisiniz. Bu tarz hediyeler düşünerek sevgilinize verirseniz o günün anlam ve önemi bir o kadar daha artacaktır. Çünkü hediyelerin güne getirdiği mutluluk ve bize kazandırdığı bağlılık gerçekten güçlüdür. Aşık olan insanlar birbirlerine son derece bağlı olurlar. Bu bağlılığın getirdiği mutlulukla beraber herşey çok ama çok güzel ilerler. Çünkü sevigililierde yani birbirini çok seven iki insanda çğk büyük bir bağlılık sözkonusudur. Birbirlerini çok seven bu iki insan birbirlerine o kadar bağlanırlarki her an herşeyi birlikte yapmak isterler. Buda sizinle beraber sevgilinizde de beraber yaşama olgusunu yavaş yavaş ortaya çıkartır. Berbar yaşama olgusuda zaten herkesin eninde sonunda kavuştuğu bir düzendir. Çok kolay olmasa da gün gelecek ve herkes yerleşik bir ev hayatına geçip, ailesini kuracaktır.

Comments
  1. çapulculuktabirmarka |
  2. Aygün Ürkmez |

Bir Cevap Yazın