Şanlıurfa, Urfa Haber ve Şanlıurfaspor Haberleri

Merhaba bugun sizlere çok kıymetli ve degerli bir dostum olan Serhat Anıl ATİLLA arkadaşımın sitesinden sizlere biraz bahsedecegim.

Degerli arkadaşım dostumun sitesi Şanlıurfa ili hakkında güncel haberllerin yer aldıgı Urfa Haberleri Ve Şanlıurfaspor Haberleri Konusunda Yayın yapmakta olup.

Şanlıurfa ilinin en güzide en iyi sitesi olmakla bilinmektedir.Urfa haber’lerini anlık canlı canlı takip edebileceginiz sitelerin başında gelmektede olup Son dakika şanlıurfaspor tranferleride sitede yer almaktadır.

Site isim olarakda çok güzel bir isime sahip’dir. Sitenin ismi http://www.medyaurfa.net ‘dir.

Site Açılalı daha henüz yeni olmuş olmasına ragmen site çok kısa sürede gerek alexa verileri ile gerekde ilk izlenimleri ile Çok iyi yerlerde olan bir web sitesidir.

Site gerek tasarım gerek arayüz olarak bakıldıgındada profesyonel genel haber siteleri ile kıyaslandıgında tasarımı bir çok siteden daha üst konumda iki şanlıurfa ilindeki diger haber sitelerine oranla kıyaslandıgında dahi tasarım olarak bir çok siteden önde oldugunu her halükarda belli ettiriyor.

Şanlıurfasporun bu yıl bank asya ligine yükselmiş olmasıda şahsen şanlıurfa’ya ayrı bir güzellik kattı Şanlıurfada 40 yıldır şampiyonlugu yaşayamayan takımın üst lige çıkması şehire ayrı bi hava ayrı bi kan ayrı bi damar ekledi..
şanlıurfaspor’un yükselmiş olmasına şahsen kendim çok sevindim.şanlıurfaspor hakkediyordu ve hakketigi yerede gelmiş oldu.

Şanlıurfasporun yükselmesi ile birlikte Urfa Haber‘leride bayagı bi canlandı yeni yeni haberler yapılmaya başladı şanlıurfaspor transfer haberleri daha çok dikkat çekmeye başladı.

Urfa haberleri konusunda bundan sonra şanlıurfalı arkadaşlara daha büyük işler daha çok iş düşmektedir.

Kendilerini burdan kutluyorum böyle güzel bir site hayata geçirdikleri için kendilerini tebrik ediyorum Kendilerine yayın hayatına boyunca başarılar diliyorum.

ALLAHA emanetsiniz Selametle.

Comments
  1. WefBonQueuelo |
  2. ömer kapaklı |
  3. Hüsamettin Özyavuz |

Bir Cevap Yazın