Sağlıklı kadın mutlu kadındır

Sağlıklı kadın mutlu kadındır

Sağlıklı bir kadın her şeyden önce kendini sevmeli, psikolojik olarak kendini iyi hissetmeyen bir kadın hem eşine hem de çevresine zarar verir. Kadının mutlu olabilmesi de dış görünümü ile oldukça ilgilidir.

Kadınların büyük bir bölümü diyet yaparlar ancak büyük bir kısmı bunu başaramaz. Pazartesi başlanıp ertesi gün bırakılan diyetler her zaman kiloların üstüne biraz daha eklemiştir. Dolayısıyla diyet yapmanın birinci kuralı yapılabilir bir diyet uygulamaktır.

10 günde 5 kilo vermek zorunda değilsiniz. Ayrıca bu tür hızlı kilo verdiren diyetlerin sağlık açısından pek de iyi olmadığı söyleniyor. O yüzden en iyisi kendinize uygun, sizi mengeneye sokmayacak bir diyet programı uygulamanız ve sebat etmenizdir. Böylece fazla kilolarınızda hızlı olmasa da kurtulabilirsiniz.

Kilo vermek bir kadına iyi hissettirmek için yetmiyor. Çünkü mutlu kadın nasıl giyinebileceğini bilen kadındır. Moda konusunda biraz bilgisi olan modayı üzerinde uygulayan, pahalı olmasa da gündemi takip edebilen kadın mutlu kadındır.

Yaşama sevincini kaybetmiş bir kadın ne kıyafeti ne kilosu ne de evinin dekorasyonu ile ilgilenir. Mutlu kadınlar evini dekore etmeyi, şık ve alımlı olmayı dışarıda vakit geçirmeyi severler bu kadınların yaradılışında bulunan bir özelliktir.

Bunun için kadınları suçlayamazsınız. Kadın mutlu olduğunuzda zaten sizi de mutlu edecektir. Müthiş yemek tarifleri bulup sizin için pişirecektir. Demek ki mutlu kadın= mutlu adam denklemi son derece doğruymuş.

Comments
  1. tm |

Bir Cevap Yazın