Prefabrik Ev Nedir ?

Prefabrik evleri çok övüyorlar ama hakkında bilgim yok diyorsanız doğru yerdesiniz.

Prefabrik Ev

Prefabrik hazır ev yapmak amacına göre geniş ve uzunlukları değiştirilebilen her türlü çevre ve ortam koşullarına uygun olarak imal edilir. En çok dikkat çeken özellikleri ise depreme, yangına karşı dayanıklığı ve ses-ısı izolasyonunun güçlü olmasıdır. Bazı firmalar isteğe göre özel malzemeler kullanarak yapabilmektedir. Temel gerekmez ve vinç dahi kullanmadan hemen monte edilir.

Prefabrik ev genellikle bağ, yayla, yazlık, kışlık ev olarak ve bazı tatil bölgelerinde motel olarak pratik ve ekonomik olduğundan kullanılır.

Prefabrik evleri biraz incelemek isterim derseniz birkaç fotoğrafı sizlerle paylaşalım.

Yukarıdaki galeride sizler için seçtiğimiz 3 adet görsel bulunmakta bu görsellere bakarak birazda olsa bilgi edinebilirsiniz. Genellikle tek katlı olarak kullanılsa da çok katlı ve balkonlu olarak yapabilen firmalarda çıkmaktadır. Satın almak isterseniz bir önceki yazımızda As Konteyner firması hakkında bilgi vermiştim. Onlarda böyle bir hizmet mevcuttur.

Geleceğin modern evleri prefabrik olarak tasarlanmaktadır. Maaliyeti ucuz ve pratik. Bir sonraki yazımda prefabrik ev fiyatları hakkında bilgi vereceğim takip etmeye devam edebilirsiniz. Benim hiç param yok demeyin birçok banka bu sektör için özel kredi vermektedir. Size lağzım olan tek şey bir arsanızın olmasıdır.

No Responses

Bir Cevap Yazın