PR Güncellemesine Kadar Reklam Alımı Kapalı

Google Pagerank

Kıymetli müşterilerimizin dikkatine uzun bir süre boyunca sitemize reklam alımı yapılmayacaktır. Şuan gelecek google pagerank güncellemesine kadar alım yapmamayı plânlıyoruz.

Bundan sonra sadece 1-2 müşterimiz dışında hiçkimseden tanıtım yazısı alımı yapılmayacak olup ilaveten banner reklam ve textlink reklamı verenlerde süreleri bittiğinde uzatmadıkları taktirde yerleri boş bırakılacak, yerlerine reklam alınmayacaktır.

Düşüncemiz sitemizin link çıkışını 5 ‘in altına indirmektir. Böylece gelecek google pagerank güncellemesinde çıkış yaptığımız 5 site bizimle beraber yüksek bir pr değerine sahip olabileceklerdir. Daha önceki yazılarımızda da bahsettiğim üzere bir siteden alınan link %100 ‘lük bir etki veriyorsa bunu her çıkış için pay olarak iadesi olur.

Mesela 10 tane link çıkışı var ise sitemizin %10 ‘luk olumlu geri dönüşüne tabi olacaktır. Bu sayıyı bu yüzden düşürme niyetindeyim.

Şuanda sitemizin çok sayıda PR6 ve PR5 linkleri olup güncellemede yüksek hedeflerimiz bulunmaktadır. Değerli müşterilerimin her daim daha çok fayda görmelerini sağlamak benim görevimdir.

Saygılarımla,
Yusuf KISA

Bir Cevap Yazın