OdeaBank Kredi Kartı Başvurusu

Bu yazımızda sizlere Odeabank Bank’O Card başvurusunu nasıl yapacağınızı açıklayacağız.

odeabank

Hülya Avşar ‘ın reklam filminde oynamasıyla tüm Türkiye ‘ye kendilerini tanıtan Odeabank ‘tan kredi kartı başvurusunda bulunmak istermisiniz ? Odea Bank ‘ın özel kampanyalarıyla başvurular çok kolay ve uzun uzun maddeler henüz yok.

Öncelikle nedir, ne değildir bunları anlatalım size uygun ise başvuruda bulununuz.

OdeaBank Bank’O kredi Kartı Başvursu ve Özellikleri

İlk olarak bilmeniz gereken ” YILLIK KART ÜCRETİ OLMAYAN BİR KREDİ KARTI ” ‘dır. Birçok banka bu imkanı sağlamamaktadır. Bu yüzden rekabete ihtiyacı olan yeni bankalara yönelirseniz daha rahat edersiniz diyerekten bu tanıtımı yapma ihtiyacı duydum.

OdeaBank Kredi Kartı Başvurusu

Nasıl Başvuru Yapılır ?

  1. Herhangi bir Odeabank şubesinden,
  2. Odeabank internet şubesinden,
  3. Cep telefonunuzun kısa mesaj alanına ” BANKO ” yazıp boşluk bırakıp T.C. kimlik numaranızı yazarak 8444 ‘e kısa mesaj göndererek.
  4. odeabank.com.tr internet sitesinden online başvuru yaparak.

Yukarıdaki 4 işlemden birisini tercih ederek kredi kartı başvurusunda bulunabilirsiniz. Başvurunuz onaylandığında kartınız adresinize veya bankanın şubesine gönderilecektir.

Kartım geldi nasıl şifre alacam ?

Telefonunuzun kısa mesaj bölümüne ” SIFRE ” yazıp boşluk bırakıp kullanmak istediğiniz 4 haneli şifreyi yazıp boşluk bırakarak kartınızın arkasındaki imza bandı üzerindeki 7 haneli numarayı yazarak 8444 ‘e kısa mesaj göndererek şifrenizi alabilirsiniz. Örnek verelim : SIFRE 1453 1453111 gibi.

Tabiki biz şuan bu bilgileri sizler için odeabank ‘ın resmi web sitesinden seçiyoruz. 26.02.2014 tarihinde eriştiğimiz bilgiler ilerleyen günlerde banka tarafından değiştirilebilir. Bu yüzden her zaman bankanın resmi web sitesinden alacağınız bilgiler daha güvenlilir ve sağlam olacaktır. Daha fazla bilgi için Banka İşlemleri kategorimizi ziyaret edebileceğinizi unutmayınız.

No Responses

Bir Cevap Yazın