Mutlaka İzleyin: Hızlı ve Öfkeli 6

Hızlı Ve Öfkeli 6 filminin 24 Mayıs 2013 yılında vizyona giren ve an itibari ile serinin son filmi olarak bilinen filmidir. Bu filmimizin yönetmen koltuğunda Justin Lin‘e yer verilmiştir. Oyuncu kadrosunda serinin ilk filmlerinden beri tanıyor olduğumuz isimlere yer verilmiştir. Vin Diesel, Paul Walker, Jardana Brewstre, Dwayne Johnson gibi isimler Hızlı Ve Öfkeli 6‘da da yer almaktadır. Universal Studios tarafından dağıtımcılığı yapılmakta olan filmimiz tam 160 milyon dolarlık bütçe ile çekilmiştir. Bir önceki film olan Hızlı ve öfkeli 5: Rio soygunu filminin pekte devamı niteliğinde olmasa da izleyenleri cezp etmektedir. Bir sonraki filmin de çekileceği düşünülmektedir ve filmin adı Hızlı ve öfkeli 7 olması beklenmektedir. Şimdiye kadar elde edilmiş olan toplam hasılat tutarı 728.4 milyon dolar olarak bilinmekte olan film kendi bütçesini defalarca kez katlamış durumdadır.

Hızlı ve Öfkeli 6 Film Fragmanı

Filmin baş rolünde Vin Diesel, Dominic Toretto rolünde yer almaktadır ve eski bir polis Brain O’conner rolünde olacak olan Paul Walker‘a yer verilmiştir. Yine aksiyon dolu heyecanlı sahnelere yer verilmiş olan filmde yürek hoplatan sahnelere yer verilmiştir. Hızlı Ve Öfkeli 6 filminin girişi deniz kenarında yer alan uzun metrajlı bir sürüşün başlaması ile hız tutkunu iki kişi arasında geçmektedir. Bunlardan biri O’cconer ve diğeri de Brain’dır. Polisler ve yarışçılar arasında geçen filmde özellikle hız tutkunlarına karşı bir hitap söz konusudur. Her zamankine nazaran çok daha hızlı ve çok daha öfkeli bir tutum sergilenmektedir. Milyonlarca izleyiciye ulaşan Hızlı Ve Öfkeli 6 filmi izleyicileri tarafından da takdire şayan bir film olarak değerlendirilmektedir. Aynı zamanda film içeriğinde toplamda 12 adet sound track yer almaktadır.

Hızlı ve Öfkeli 6

Bu muhteşem aksiyon ve yarış filmini full hd kalitede tek link olarak indirmek için VipMerkezi.net‘te yer alan “Hızlı ve Öfkeli 6 İndir” adlı konuyu ziyaret etmelisiniz. VipMerkezi.net‘ten premium üyelik satın alarak bu ve benzeri bir çok filmi hızlıca indirebilirsiniz.

Comments
  1. HUYSUZ AYI |
  2. Hasan Yilmaz |

Bir Cevap Yazın