Kuruyemiş Toptancıları İnternette !

Hayatımızın vazgeçilmez, evde televizyon ve çay keyfinin yanında olmazsa olmazı kuruyemişlerin toptancıları internet üzerinden atağa geçti !

Kuruyemiş Toptancıları

Artık parakende olarak kuruyemiş satanlar aradıkları kaliteli kuruyemişi firma firma gezerek değil 1 tık ile internet üzerinden sipariş verebilecekler. Böylece vakitten kâr etmiş olacaklar.

Peki bu kuruyemiş üreticisi kimdir ? Sorusunu hemen yanıtlayalım ;

Firma İsmi : Gülistan Kuruyemiş

Edindiğimiz bilgilere göre firma 1980 yılında parakende kuruyemiş satıcısı olarak faaliyete başlamış ve müşterilerinin artması ve memnuniyetlik oranı göz önünde bulundurularak 1982 yılında kuruyemiş imalatına başlamıştır. 1982 yılından günümüze kadar bu faaliyeti sürdürmüş ve bir marka olmuştur.

Peki firmaya nasıl güveneceğim ?

Yine edindiğimiz bilgiye göre Gülistan Kuruyemiş ISO 9001 ve ISO 22000 (HACCP) standartlarında üretimde bulunmaktadır.

Peki ürün nasıldır ? İçeriği nedir ?

Gülistan Kuruyemiş sadece ürünlerini satanlar için değil aynı zamanda alıp tüketenler için internet sitelerinde her ürün için ayrı ayrı ürün detayını, ürünün besin değerini ve ambalaj bilgilerini vermektedir.

Bunlardan bir adet örnek almak gerekir ise 700 gramlık ambalajda yer alan kabuklu yer fıstığına göz atalım.

Sitede yer alan bilgiye göre kabuklu yer fıstığının besin değerleri aşağıdaki gibidir ;

Karbonhidrat (g) 8.29
Protein (g) 25.25
Yağ (g) 48.10
Kolestrol (mg) 0.00
Sodyum (mg) 11.00
Potasyum (mg) 660.00
Kalsiyum 40.00
Vitamin A 0.00
Vitamin C 0.00
Demir 1.82

Sizde sattığınız ürünün veya ürettiğiniz ürünün hangi besin değerlerini taşıdığını bilmek istemezmisiniz ? Hemen www.gulistankuruyemis.com internet sitesini ziyaret ederek kuruyemiş toptancıları olarak sipariş verebilir, tüketici olarak ürün bilgilerini detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın