Konteynerler

konteynerler

Günümüzde konteyner ev üretimi yapan birçok firma vardır. Her firma kendi standartlarına göre üretim yapmaktadır. Firmamız konteyner ev üretiminde lider firmadır.

İnsanların içinde rahatça barınabileceği, ihtiyaçlarını karşılayabileceği konteyner ev üretimi yapmaktayız. Üretimini yaptığımız konteyner evler tek katlı, iki katlı ya da çok katlı olabilmektedir. İsteğe ve projeye göre konteyner ev üretimi yapmaktayız.

Müşterlerimizin isteği doğrultusunda ürettiğimiz konteyner evin iki ya da üç odası olabilir, içinde wc-duş bulunabilir. Tek odalı, iki odalı ve wc duş içinde bulunan konteynerlerimiz standart ebatlara göre üretilmektedir.

Daha yüksek m2 sahip projeler için konteyner birleşim detaylı kullanılmaktadır. Bir veya daha fazla konteynerin birleşimiyle konteyner ev planlarımız gerçekleştirilebilir.

İklim şartlarına uygun olarak gerekirse çatı detayı oluşturulur ve buna göre montajı gerçekleştirilir. Konteyner evler genel olarak acil barınma ihtiyacı ortaya çıktığında tercih edilir.

Ayrıca konteyner evler genellikle imar izni olmayan alanlara kurulur. Konteyner evlerin en çok tercih edilme sebepleri hızlı ve çabuk kurulabilmesi, ses ve ısı yalıtımına sahip olması ve fiyatlarının uygun olmasıdır.

Konteynerlerin dış cephesinde kullanılan malzeme talebe göre boyalı galvaniz sac veya A-1 sınıfı yanmaz fibercement, içi de yine fibercement kaplama olarak uygulanabilir. Elektrik ve sıhhi tesisatlar tercihe göre, sıva altı veya sıva üstü olarak gerçekleştirilir.

Bir Cevap Yazın