Kına Organizasyonu ile Uğraşmayın !

Kına organizasyonları için artık siz uğraşmayın kinaorganizasyon.net üzerinden başvuru yapın ve herşeyi halletsinler.

Kına Organizasyonu

Merhaba değerli ziyaretçilerimiz, sizlere Türkiye Genelinde kına organizasyonları düzenleyen başarılı bir firmadan bahsedeceğim. Öncelikle firmanın web sitesi www.kinaorganizasyon.net dilerseniz hemen buradan siteyi ziyaret edip hizmetleri inceleyebilirsiniz.

Geçenlerde bir tanıdığımızın kına organizasyonunu hazırlayan Kına Organizasyonu Şirketi ‘nden gayet memnun kalındığını görünce internet sitelerini sordum ve www.kinaorganizasyon.net sitelerinin olduğunu öğrendim. Gerçektende çok başarılı olduklarını ve işlerini hakkıyla yaptıklarını gördüm. Sadece bir bölgede değil tüm Türkiye genelinde bu hizmeti veriyorlar mesela sizin kınanız Adana ‘da hemen bir telefon ediyorsunuz ekip herşeyini alıp Adana ‘ya geliyor ve organizasyonu gerçekleştiriyor.

Her bütçeye göre paketler belirlenmiş ve isteyen istediği bütçeye göre organizasyon talep edebilmekte, paketleri nasıl derseniz hemen çıkartalım.

Kına OrganizasyonuHemen sol tarafta gördüğünüz paket en çok tercih edilen paket oluyor, bu paketten sipariş ettiğinizde kınanıza 5 kişilik professional bayan kına ekibi, kına tahtı, gelin hanım için kaftan ve 5 adet gelin hanımın arkadaşlarına kaftan getiriliyor. Tabi gelin hanımın kaftanı daha bir güzel oluyor farkı olması lağzım.

Damat için kostüm, yüz örtüleri ve eldivenler, özel tasarıma sahip kına tepsisi ve sepetleri, tef ve şakiralar, davetli sayısı ne kadar ise farketmiyor kuru ve yaş kına, Volkan Show ve Konfetiler, geleni gideni karşılama lokum ikramları, davul şovu, kınanın yakımı ve tüm adetlerin uygulanması gibi aklınıza ne geliyorsa ve gelmiyorsa hepsi uygulanmaktadır.

Adetlerin yerini bulmasını ve kınanın kusursuz bir şekilde yapılması için ideal bir fiyat o kadar şeye 1.600 TL uygun görüküyor. İsterseniz hesaplamasını yapabilirsiniz.

Eğer benim bütçem az ne yapmalıyım diyorsanız sizler içinde paketleri mevcut.

Kına Organizasyonu

Bütçesi kısıtlı olanlar için biraz daha kısıtlamalı olarak oluşturulmuş 1.000 TL ‘lik pakette yukarıdadır. Ayrıca isteyenlere ekstradan uygulamalarda yapılmaktadır.

Mesela Hint kınacısı, şerbetçi, testi aleti, lokmacı gibi çok sayıda ekstralar yer almakta paketleri ve ekstraları incelemek için buraya tıklayabilirsiniz.

Ayrıca siteye girdiğinizde sol menüden ” Galeri ” sekmesine tıklarsanız daha önceki yapımlış olan kına organizasyonlarından görüntülere bakara fikir sahibi olabilirsiniz. Birde ” Video ” bölümü yer almakta buradanda izleyerek fikir edinebilirsiniz.

Hemen bir iletişime geçeyim görüşelim derseniz hemen sol menüde ” İletişim ” sekmesine tıklamanız yeterlidir, firmanın adresi, telefonu ve e-mail ‘i iletişim sayfalarında yazmaktadır.

Bir Cevap Yazın