Kendini İnternet’e Adamış Bir Yazarın Teknoloji Blogu

Ahmet Ceylan

 Merhaba arkadaşlar günümüz teknolojisinin ilerlemesiyle bilgisayar kullanım oranı gün geçtikçe artmakta. Bu artışın avantajı sadece bilgisayar kullanımı ile kalmazken her gün açılan yeni siteler kişisel bloglar takip etmekte.

Şimdi sizlere bir süredir üzerinde çalıştığım Teknoloji Blogu olan http://www.ahmetceylan.com.tr/ sizlere tanıtmaktan gurur duymaktayım. Kimdir Bu? AhmetCeylan Blog içeriğinde neler var diyorsanız. Meraklarınızı gidermek için sizlere kısa bir özet geçelim. Sitemiz 7 kategoriden oluşmakta. İşte her gün güncel yazılarıyla özgün kategorilerimiz; Teknoloji, Bilgisayar, İnternet, Mobil, Program, Oyun ve WordPress alanında güncel ve özgün içeriklerin barındığı bir kişisel blogdan öteye Ahmet Ceylan – Bilgisayar, Teknoloji ve İnternet Blogu.

Hızla gelişen web sayfaları alanında kısa bir zaman içersinde her gün güncel ve özgün olan içerik sayesinde Dünya dizin projesi olan DMOZ kayıtları arasında yer alan http://www.ahmetceylan.com.tr Sizlerin sayesinde gün geçtikçe büyümeye devam ediyor.

Ayrıca şu aralar her yaşın ilgisini çeken popüler oyunlarından birisi olan Subway Surfers oyunu hakkında tüm bilgilerin mevcut olduğu bir bloga Merhaba demeye hazırmısınız. Mobil platformun en çok oynanan oyunu olan Subway Surfers bilgisayar üzerinde nasıl oynandığını ve klavye yön tuşları ile oynanış imkanı sunan paylaşımını ilk yapan blog olarak sizlere tekrar Merhaba diyorum.

Comments
  1. Banu TAŞ |

Bir Cevap Yazın