Kaliteli arkadaşlık siteleri hangi kriterleri yerine getirmeli ?

arkadasliksiteleri

Arkadaşlık siteleri ve aralarındaki hizmet farkı giderek artıyor. Böyle olunca, sapla saman birbirine karışıyor. Ücretsiz birçok arkadaşlık siteleri yanında ücretli olanlar da hizmet veriyor. Ücretsiz erişim yüksek bir üye sayısına ulaşmak için gerekli bir koşul gibi algılanıyor. Ancak eÇift gibi ücretli arkadaşlık siteleri daha kaliteli bir hizmet anlayışıyla çalışıyorlar. İyi arkadaşlık siteleri, özellikle kolay ve karmaşık olmayan iletişim sistemleriyle ön plana çıkıyorlar. İletişim kurmak ve mesajlaşmak hızlı ve net bir şekilde gerçekleşmeli. Uygulamada her kullanıcı tarafından dilendiği ve gerekli bulunduğu zaman iletişimin sonlandırılabilmesi veya sınırlandırılabilmesi önemlidir. Ayrıca, bazı kullanıcıları tamamen bloke edebilmek de yardımcı olabilir. eÇift, üyelerine diledikleri zaman iletişimi sonlandırabilme opsiyonu sunuyor. Uygunsuz içerik veya kullanım şartlarını ihlal eden üyeleri müşteri ilişkilerine bildirme olanakları da var.

Arkadaşlık siteleri, internette aşkı bulmak için önemli bir hizmet sunuyor. Fakat gerçekleri de gözden kaçırmamak gerekiyor. eÇift, bu konuda oldukça hassas davranıyor. Üyelerin tüm fotoğrafları gerçek ve doğruluk kontrolünden geçiyor. Her bir profil ve her fotoğraf müşteri ilişkileri tarafından tek tek kontrol edildikten sonra onaylanıyor. eÇift, seviyeli ve ciddi ilişki arayanların kayıt olduğu bir site olarak üyelerin profillerine özellikle dikkat ediyor. Doğruluk oranı şüpheli olan profilleri onaylamıyor. Arkadaşlık siteleri sadece teknik açıdan kalite standartlarını yerine getirmekle yetinmemeli. Aynı zamanda üyelerin seviyesi de son derece önemli. Bu nedenle, arkadaşlık siteleri arasındaki kalite ve güvenilirlik kriterleri kıyaslanmandan her hangi bir siteye kayıt olmamalı. Seviyeli arkadaşlık ve evlilik sitesi eÇift, davranış kurallarına ve kullanım şartlarına aykırı tüm hareketlerde üyeyi uyarıyor ve gerekli gördüğü durumlarda bu üyelerin üyeliklerini iptal edebiliyor.

Arkadaşlık siteleri, gerçek aşkı arayanlar için büyük bir şans sunuyor. Milyonlarca üye arasından bilimsel eşleştirme metodu sayesinde birbirine en uygun insanları öneriyor (eÇift İdeal Çift Metodu). Ancak asıl önemli olan bu aracı ya da medyayı doğru kullanmak. Sonunda gerçek bir görüşme için tüm şartlar yerine getirildiğinde ve her iki taraf buna hazır olduğunda, iki insan arasındaki ilişki ve enerji alışverişi etkendir. Eğer bu yoksa arkadaşlık siteleri de yardım edemez.

Comments
  1. CanGuldur |

Bir Cevap Yazın