İkinci Nesil Turizmci Seçkin ALKANER

İkinci Nesil Turizmci Seçkin ALKANER

www.tatilbizde.com

18. EMITT Turizm Fuarının ardından, Sektörde sevilen deneyimli otel yöneticisi bir babanın yeni nesil Turizmci Oğlu Seçkin ALKANER’ den beklentilerini aldık.

Sektöre,  LaBella Turizm Seyahat Acentasıyla giriş yapan ve Web üzerinden tatil satmayı hedefleyerek, www.tatilbizde.com  resmi internet sitesi ile Online Turizme başlayan Seçkin Alkaner, Kurulduğu son 2 yıldan bu yana geldiği EMITT Turizm Fuarında, daha ileri adımlar için çok farklı görüşleri sentez yapma imkanı bulduğunu ve EMITT Turizm Fuarının yolunu aydınlattığını söylemiştir.

2012 Yılında, Güvenilir olmak, Dürüst olmak, Misafir Odaklı hizmet vermek ve İş partnerleri olan Otellerle karşılıklı güvene dayalı bir işbirliği anlayışıyla yola çıkarak, son iki yılda beş bin kişiyi tatile gönderdiklerini belirten Seçkin Alkaner, bu yılki EMITT Turizm Fuarında Online Turizm hareketlerinin artarak süreceğini gördüğünü ve buna Otelcilerden de olumlu yaklaşımlar aldığını belirtmiştir.

2014 yılı hedeflerini %25-30 büyüme olarak belirlediklerini belirten Seçkin Bey, www.Tatilbizde.com  online web sitesi üzerinden,  Müşterilerine kaliteli ve düzgün bir hizmet anlayışı sunan bir firma olarak,  aralarında oluşan güveni uzun soluklu sürdürebilmenin önemli olduğunu dikkate aldıklarını belirtmiştir. Online satışların ne kadar önem kazandığına değinen Seçkin Bey, insanların alışkanlıklarının ve algılarının artık değiştiğini, aktif bir şekilde internet kullanımının arttığını söyledi. www.Tatilbizde.com olarak, 18-45 yaş arası insanların interneti yaşam biçimi olarak algıladıklarını ve sürekli yenilikleri takip ettiklerini, karşılaştırma yaptıklarını, güvendikleri ve kendilerine en uygun yerden tatil satın aldıklarını belirlediklerini ve bu doğrultuda amaçlarının www.Tatilbizde.com  u güvenilir, kaliteli, sağlam ve aranan bir marka haline getirmek istediklerini söyledi. Ayrıca site üzerinden online olarak erken rezervasyon yapılabildiğini aktardı.

Bir Cevap Yazın