Hurda Fiyatları

Hurda Fiyatları

Firmamızda, hurdaların tüm çeşitleri toplanmakta, ayrıştırılarak tekrar geri dönüşüme kazandırılmaktadır. Hurdalar nitelik itibariyle artık kullanılmayacak olan atık mallardan oluşur. Bu atık mallar çevreye büyük zararlar vererek, doğada çözünür, çevre kirliliği ve büyük bir tehdit oluşturur. Büyük ekonomiler, bir ürünün imalatı için, yeniden üretmek yerine, ömrünü tamamlamış hurdaların “Recycle” denilen, yeniden işleme ve üretime kazandırma yöntemini tercih etmektedir. Bunun sebebi imalatındaki büyük tasarruf sağlamaktadır. Demir, çelik, bakır, kurşun, plastik, kâğıt, cam, elektronik gibi maddelerin geri dönüşümü ve tekrar kullanılması, doğal kaynakların korunmasını sağlar.1 ton atık kâğıdın, kâğıt hamuruna katılması, yaklaşık 8 ağacın kesilmesini önleyecek, hava kirliğini %90 civarına azaltacak, su kirliğinde ve kullanımında % 45lere varan tasarruf sağlayacaktır.

Hurda mallar, anlık değişen hurda borsalarında fiyatlandırılır ve piyasa koşullarına göre değerlenir. Ülkeler ekonomiye katkı için, hammaddeyi kaynağından toplamak yerine, hammadde olarak ithalat ve ihracat yapar. Hurda piyasa koşullarına göre değer kazanan hurda demir fiyatları , tabiki hammaddesinden çok daha ekonomiktir. Bizlerde firma olarak bu bilinçle hareket ederek, bilinçli hurda toplama, üretim, imalat işlemlerini gerçekleştirmekteyiz.

Piyasa hurda sarı fiyatları  yanı sıra, müşterilerimize özel olarak sağladığımız fiyat avantajlarımız sayesinde toptan alım ve satım gerçekleştiren müşterilerimize özel olarak sunduğumuz avantajlar ile sizleri kazanmaya çalışmaktayız. Elinizdeki hurda malların en hızlı ve pratik bir şekilde yerinden sökülmesi, nakli ve ayrıştırma işlemlerini itina ile gerçekleştirmeye çalışırız. Hurdaların tonajlarına uyumlu olarak sizlere yönlendireceğimiz araçlarımızla ve beraberindeki deneyimli personellerimizle, müşterilerimizi yormadan işlemlerimizi pratik bir şekilde yerine getirmeye çalışırız. Süreklilik bizler için çok önemlidir. Firmamızın başarısı, müşterilerimizle gerçekleştirdiğimiz işlemlerin kalitesiyle orantılı olduğu bilmekteyiz. Bundan dolayı müşterilerimizin memnuniyetini sağlayacak tüm işlemleri, büyük bir titizlilikle yerine getirmeye çalışırız. Elinizdeki hurdaların, piyasa değerinin yanı sıra, sizlere sağladığımız hurda krom fiyatları avantajlarla birlikte ekonomik avantaj sağlamak için lütfen, bizlerle irtibata geçerek fiyat teklifi isteyiniz.

Comments
  1. insaat Haberleri |

Bir Cevap Yazın