Hurda Fiyatları

Hurda FiyatlarıGeri kazanılabilen ve yeniden bir ürüne dönüştürülebilen her hurdayı, topluma ve yaşama kazandırmak için kurulduğu günden bu yana faaliyet gösteren firmamız, sosyal sorumluluk projeleri ve bakanlıkların belirlediği ilkeler doğrultusunda müşterilerine hizmet sunmaktadır.  Çevredeki atık ve hurdalar, toplum sağlığını tehdit eder. Topraktan yer altı sularına karışır. Açıkta durmasıyla da hava ve çevre kirliği oluşturur.

Gelecek nesillerin sağlıklı bir hayat sürmesi ve ülke kaynaklarının etkin kullanımı, tüm ülke politikaları açısından oldukça önemlidir. Ülkelerin zenginliği, kendi kendilerine yetebilmeleriyle ölçülmektedir.  Tüm bu konular nedeni ile ülkeler kendi kaynaklarından yeni değerleri yaratmanın yolunu bulmuş, kullanımını tamamlayıp atık hale gelen ürünleri, yeniden yaşama kazandırmak için çalışmalar başlatmışlardır.

Bu yöntemle hem çevredeki atık miktarı azalırken, hem de kaynakların etkin kullanımı sağlanmıştır. Günümüzde cevheri kaynağından çıkartmak yerine hurda mal kullanırken, hava kirliliği %80, su kirliliği %75, enerji sarfiyatı olarak da %74 oranında bir tasarruf sağlanmaktadır. Bu değerler, ülkeler için çok ciddi oranlardır. Üstelik geri dönüşüm yöntemini kullanmak için, gerekli olan tek malzeme ya hurda mal ya da hurda malı temin etmek için ödenmesi gereken külfet sadece hurda bakır fiyatları bedeli olmaktadır.

hurda demir  fiyatları, her hurdanın cinsine göre farklılık gösterse de, oldukça ekonomiktir. Taleplere göre sürekli üretilen çelik alaşımlı malzemeler çok daha yüksek fiyatlı olsa da, bu fiyatların değişkenliği arz ve taleplere bağlı olarak değişir. 1 ton çelik alaşımlı hurdalardan, yaklaşık %85–90 oranında hammadde elde edilir. Bu hammaddelerden de yeni ürünler üretilir.

hurda alüminyum fiyatları olarak, en uygun ve avantajlı fiyat seçeneklerimiz ile müşterilerimizin hizmetinde olan firmamızda, güncel hurda fiyatlarını öğrenebilir, sizlere sunacağımız ödeme kolaylıklarından yararlanabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz sizlere bu konuda yardımcı olacaklardır.

Bir Cevap Yazın