Hoşgeldin Yeni Yıl

Merhaba değerli arkadaşlar, öncelikle hepinizin yeni yılını kutlarım. Hepinize sağlıklı, huzurlu, mutlu bir 2014 diliyorum.

Bu yıl öncekilere göre çok monoton geçmekte, tabi şahsım için konuşuyorum. Önce ki senelerde hep adrenalin içerisinde arkadaşlarım ile geze-toza girmekteydim. Bu yıl biraz farklı yapalım dedim ve evden bloğa gelen yorumları onaylayarak ve r10.net ‘te yeni mesajlara bakarak geçiriyorum.

2013 maceram ;

Geçen yılı hatırladığımda ayaklarım sızlıyor nedeni ise 4 arkadaş bir araya gelip çılgınlık yapmamızdır. 4 arkadaş arabamız ve paramız olmasına rağmen arabayı eve bırakıp dolmuşa binip çarşıda İsmet İnönü parkında indik.

Çarşı istediğimiz kıvamda değil idi. Kimsecikler yoktu. Kalktık Atatürk Bulvarına, oradan Turgut Özal Bulvarı ‘na, oradan İller Bankası ‘na, oradan lunapark tarafına, oradan tekrar hastanelere, oradan ise tekrardan Kiremithane Mahallesine doğru yürüyerek ellerimizde şişeler ile gezindik durduk.

Evin sokağına girdiğimde ayaklarımı artık hissetmiyordum. Eve kendimi nasıl attığımı, nasıl banyoya girip çorapları ayağımdan kazıyıp ayaklarımı yıkadığımı bilmiyorum. Zaten o gün ayağımın ağrısı yüzünden uyuyamadım. 4 arkadaş ellerimizde şişeler ile bar, disko, lunapark dahil heryere girdik çıktık, bir güzel eğlendik ama taksiyle gidelim dediğimizde gruptan 2 kişi karşı çıktı yürümek zorunda kaldık.

Ondan önceki yılbaşında ise abilerimle sahte rakı kurbanı olmuştuk.

Tüm bunlara sebebiyet vermemek için evimde alkolsüz, sıcak odamda (masayıda salona taşıdım arada tv bakıyorum.) elimde çay takılıyoruz. Pişman mıyım ? Hayır değilim. Ev gibisi yok bence yılbaşıda olsa dışarıya çıkmanın marifet olmadığını bu yıl çok iyi anladım. İyi ki yanlız değilim. R10 ile Wmaraci ‘na şöyle bir baktığımda üyelerin çoğu forumlarda. Facebook desen zaten kaynıyor :D

Beni yanlız hissettirmeyen webmaster kardeşlerime teşekkür ediyorum.

Comments
  1. Mustafa |
  2. umuthan |

Bir Cevap Yazın