Maç yayınları Hepmacizle internet sitesinde.

Maç yayınları Hepmacizle internet sitesinde.

Futbol, futbol,futbol hayatımızda olmazsa, olmaz gibi bir hal almış durumdadır. Spor musabakaları hem stadyumlarda hemde yayıncı kuruşların digital ortamlarından karşılaşmaları izleyebiliyorsunuz. Peki ücretsiz nasıl izleyebilirsiniz, tabiki bununda çözümü var günümüzde internet kullanımı o kadar yaygın  bir hal almış durumdadır ki her birey digital ortamların dışında alternatif aramaktadır ve bu konuda maç yayınları sitelerine yönelmektedir. Örnek; vermemiz gerekirse www.hepmacizle.com internet sitesinde tüm karşılaşmalara ulaşabilir ve ücretsiz bir şekilde bunun tadını çıkartabilirsiniz.

Makalemizde bu dakikaya kadar futbol dışında farklı birşey belirtmedik, ancak farklı branşlarda var mesela Türkiye’de golf hangi konumda olduğu hakkında yada Türk golf tutkunları kimlerdir? Bu konu hakkında sizinle bir kaç isim paylaşmak istiyorum Kaya Çilingiroğlu (iş adamı), Prof. Dr. Halim Hattat (doktor), Beyhan Goldmannn Benardete (iş kadını), Ediz Kemaloğlu (Türk Golf Milli Takımı Oyuncusu), Erol Bilecik (iş adamı), Pınar Eczacıbaşı (İş kadını), Feraye Çilingiroğlu (film yönetmeni), Zeki Zorlu (işadamı), Serra Tokar (iş kadını) gibi isimler Türkiye’de bu sporun tutkunlarıdır.

Türkiye’de bu spor çok fazla popüler olmaması rahmen zenginlerin, daha çok rehabet gösterdiği bir spor görümündedir. Türkiye’de İstanbul ‘da bir kaç merkezin dısında en çok rehabet gören ilimiz tabikide Antalya’dır nedeni ise yaz tatilinde hem yerli, hemde yabancı turistlere hizmet vermektedir ve bir çok golf sahası bulunmaktadır Türk golf tutkunlarının resimleri ve hayran oldukları isimleri öğrenmek hiç bu kadar kolay olmamıştı. Bu satırımda şuan verdiğim link üzerinden http://www.hepmacizle.com/turk-golf-tutkunlari/ hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Hepmacizle

Bir Cevap Yazın