HDD Dolum İşlemini Uzmanına Bırakın

Günümüz teknolojisi ile beraber yeni çıkan 3D ve Full HD televizyonlarda film-dizi ve benzeri şeyler izlemek moda olunca ortaya HDD Dolum işlemleri çıktı. Zira yeni nesil televizyonlar ve benzeri aletler usb ile verileri okuyabiliyor. HDD ‘nizde ne varsa onu izleyebiliyorsunuz. Bu işlem çok zor ve oldukça vakit alıcı olduğundan yeni bir iş alanı meydana geldi. HDD dolumları ile artık siz değil uzmanları ilgileniyor !

Hdd Dolum

HDD Dolum

Yeni aldığınız 3 boyutlu televizyonunuz için 3D filmler, diziler, videolar mı arıyorsunuz ? Full HD özelliğine sahip televizyon aldınız ama izleyecek Full HD filmleriniz mi yok. Hiç sorun etmeyin. Artık çağımızın bir ihtiyacı haline gelen HDD dolum işlemlerinizi hızlı bir şekilde halledenler var.

www.hdddolum.com sitesine girdiğinizde görebileceğiniz üzere belgesellerden filmlere, filmlerden dizilere kadar her türlü hdd dolum işlemleri uygun fiyatlar karşılığında yapılmaktadır.

HDD DolumYapmanız gereken tek şey siteye girip örneğin film istiyorsanız ” Bluray Filmler ” bölümünden 1080p DUAL, 1080p DUAL Boxset, 3D 1080p DUAL özelliklerine göre ayrılmış kategorilere girip filmlerin açıklamalarını, oyuncu kadrolarını ve hakkındaki bilgileri okuyup fragmanını izleyerek karar vermenizdir.

Karar verdiğiniz ve evinizde izlemek istediğiniz filmin olduğu sayfada ” Listeme Ekle ” bölümüne tıkladığınızda artık o film sizin listenizde.

4 TB ‘a kadar seçeceğiniz film, dizi veya belgeselleri 24 saat içerisinde HDD ‘nizi gönderdiyseniz ona eğer HDD ‘niz yok ise farkını ödediğinizde size özel bir HDD alıp ona yükleyerek adresinize göndermektedirler.

Fiyatlara gelecek olur isek dolum fiyatları verdikleri emek karşısında oldukça uygun görüküyor. 1 TB ‘lık film, dizi veya belgeseli internetiniz çok hızlı olsa bile haftalarca uğraşarak indirirsiniz. Eğer birde 3D ise bu bir ayınızı dahi alabilir. Kaldı ki indirecek bir sağlam site bulmanız çok zor.

Firmanın emeklerine karşılık olarak istedikleri fiyatları sizlerle paylaşalım.

300 GB ‘a kadar olan dolumlar :

500 GB ‘a kadar olan dolumlar :

1 TB ‘a kadar olan dolumlar :

1.5 TB ‘a kadar olan dolumlar :

2 TB ‘a kadar olan dolumlar :

3 TB ‘a kadar olan dolumlar :

20 TB ‘a kadar olan dolumlar :

Olarak fiyatlandırma yapılmıştır. Fiyatlar emekler karşısında oldukça uygundur. Sonuçta evinizde sinema keyfini kesintisiz bir şekilde yaşayabileceksiniz. Film, dizi ve belgesel dolu bir arşive sahip olacaksınız.

Hemen www.hdddolum.com adresini ziyaret ederek siteyi inceleyebilir, siparişinizi verebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın