Halı Yıkama Teknolojisi

Halı Yıkama Teknolojisi

Özellikle Türk kültüründe halı yıkamanın yeri çok başkadır. Kadınlar eskiden evlerinin önüne halıları atar ve komşularla beraber yıkardı. Ancak artık bu durum böyle değil. Hem yer darlığı nedeniyle hem de halıların yapısının değişmesi ile bir halının bir bayan tarafından yıkanması neredeyse imkansızdır. Su ile birleştiğinde çok daha ağırlaşan halılar bir kadının temizlik yapmasına fırsat vermemektedir.

Fakat halılar zaman içerisinde üzerine dökülenlerden ve sürekli bir toz toprak biriktirme potansiyeline sahip olması yüzünden kirlenmektedirler. Bu şekilde evi de temiz göstermeyen halıların yıkanması gerekmektedir. Evde de yıkanması mümkün olmayan bu halıların artık profesyonel bir şekilde derinlemesine temizlenmesi Gebze Halı Yıkama ile oldukça kolay.

Halılarınızı evinize gelip alan bu şirket halınızın uzunluğuna göre bir fiyat belirlemekte ve bu doğrultuda yıkama yapmaktadır. Kurutulan ürünler evinize ilk günkü gibi tertemiz bir şekilde getirilmektedir. Derinlemesine temizlemenin sağlanması için oldukça yoğun bir su ve halıya uyumlu temizleyicilerin etkisini barındıran halılar evinize serdiğiniz anda parlayan dokusu ile evinize baharı getirecektir.

Kaynak Alınan Site; Gebze

Bir Cevap Yazın